Latvijā sieviete saskārās ar briesmīgu situāciju bēru laikā:” Laižot zārku kapā, tika izgāzts aizgājušais no zārka”. No nesējiem bija jūtama alkohola smaka

Vietnē ”Facebook” uzdūrāmies pat neticamam ierakstam, kur sieviete stāsta, ka pēkšņā nāvē devies ir mammas brālis, tomēr stāsta turpinājums mūs vienkārši izbrīnīja. 

Neskatoties uz visām sāpēm ko piedzīvoja radinieki tuviniekam dodoties tajā saulē, vēl sāpīgāk noslēdzās bēru ceremonija. Sieviete raksta, ka no apbedīšanas biroja darbiniekiem, kuriem bija uzdevums godam nest zārku un to guldīt zemē, nākusi pamatīga alkohola smaka.

Tomēr viņi turpināja pildīt savu darbu. Sieviete raksta, ka zārks tika nests šķībi un brīdī, kad to guldīja zemē zārks tika izgāzts un no tā izkritis nelaiķis. Ir grūti iedomāties kā šādā situācijā reaģēja bērinieki. Bēru ceremonija nav tā vieta, kur ir pieļaujamas kļūdas, jo īpaši tik pamatīgas.

Mirušā cilvēka radiniece raksta: ”Nav iespējams aprakstīt ,ko mums nācās piedzīvot, bijām spieti pat izsaukt ātro palīdzību”

Par laimi izvadītājs centies cik spēj glābt situāciju un izvadīt nelaiķi cienīgi. Kad nelaiķis apglabāts, protams, visi devušies skaidroties ar šiem zārku nesējiem, kuri strādā Bauskas apbedīšanas birojā. Kā sieviete saka: ”Divi no viņiem bez sirdsapziņas pārmetumiem nosauca savus vārdus-Arnis Bēļājevs un Raimonds Butkus”.

Lasi vēl: Kādi augi var piesaistīt veiksmi, aizsargāt tavu māju un atrisināt dzīves problēmas. Lūk, labākās metodes to izmantošanai!

”Facebook” ierakstā radiniece min, ka jau ir devusies uz Valsts Policiju un grasās arī ziņot par šo gadījumu raidījumam ”Bez Tabu”. Viņa ir pārliecināta, ka cilvēkiem ir jāzina par šo gadījumu un par šiem darbiniekiem, kuri strādā pat alkohola reibumā, neizrādot cieņu, ne pret mirušo, ne pret viņa radiniekiem. Sieviete lūdz, lai pēc iespējas vairāk dalās ar šo situāciju, jo tas tā netiks atstāts.

Lūk, arī oriģinālais ieraksts: 

Kā jūs komentējat darbinieku rīcību?

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru