Šonedēļ modinās Ventspils strūklakas

Lai iepriecinātu ventspilniekus un pilsētas viesus ar 10 krāšņām pilsētas strūklakām, p/i “Komunālā pārvalde” šobrīd veic to apsekošanu un sagatavošanu, lai jau 17.aprīlī tās varētu modināt.

Šomēnes pilsētas strūklakām tiek veikta profilaktiska apkope dzinēju mehānismiem, baseinu tīrīšana, strūklaku dekoratīvo elementu daļu attīrīšana no nogulsnēm un uzspodrināšana, kā arī visu ziemā noņemto tehnoloģisko iekārtu uzstādīšana. Savukārt reizē ar Lielā laukuma strūklakas “Fregate “Valzivs”” elementu apkopes darbiem, mastos tiek iekārti karodziņi. Šīs strūklakas kompozicionālais risinājums veidots pamatojoties uz vēsturiskajos vizuālajos materiālos atrodamo materiālu par hercoga Jēkaba flotes sastāvā esošā burinieka “Valzivs” ārējo veidolu – burinieka parametriem, tai skaitā mastu skaitu, augstumu, kuģa kopējo garumu un konfigurāciju. Strūklaku kopā veido 20 masti, 8 rājas, kā arī karoga masts, kas aprīkoti ar apgaismojuma un miglas efektu.

Strūklakas tiek ieslēgtas nostabilizējoties laika apstākļiem t.i., kad vidējā diennakts temperatūra ir ne mazāka par +5 grādiem, taču strūklaka “MATRIX” tiks modināta, sākoties vasaras sezonai Ventspils Piedzīvojumu parkā.

Iedzīvotājus un pilsētas viesus strūklakas priecēs sekojošas strūklakas Ventspils pilsētā:

? Strūklaka “Fregate “Valzivs”” Lielajā laukumā;

? Strūklaka “Lietussargs” Laikrakstu alejā;

? Strūklaka “Saules laiviņas” Jaunpilsētas laukumā;

? Strūklaka “Dzirnakmens” Dzirnavu laukumā;

? Strūklaka “Lāses” pie Ventspils Augstskolas;

? Strūklaka “Kuģu vērotājs” Ostas ielas promenādē;

? Strūklaka “Kāpu priede” Pārventas centrā;

? Strūklaka “MATRIX” Ventspils Piedzīvojumu parkā;

? Peldošā strūklaka Vidumupītē pie Lielā prospekta;

? Peldošā strūklaka dīķī pie Reņķa dārza.

Pievienot komentāru