Lūkojies debesīs: Zvaigžņu lietus aprīļa beigās. Šajā laikā izteiktas vēlēšanās pavisam noteikti piepildīsies

Katru gadu aprīlī norisinās interesanta debess parādība – tā saucamais zvaigžņu lietus jeb Lirīdas. Tā ir spēcīga meteoru plūsma, kas šogad sākās 14. aprīlī un ilgs līdz šā mēneša pēdējam datumam. Šajā periodā no debesīm var nokrist līdz pat 18 meteoriem stundā.

Zvaigžņu lietus ir viena no svarīgākajām parādībām astronomijā un astroloģijā. Tiek arī uzskatīts, ka tas var būtiski iespaidot cilvēku dzīvi. Pēc astrologu uzskata, līdz ar šo meteoru plūsmu dzīvē ienāk apskaidrība, jaunas domas un idejas. Šī plūsma ir ļoti neparedzama, jo laiku pa laikam tā kļūst īpaši intensīva. Tiek uzskatīts, ka spēcīgās Lirīdas padara cilvēkus īpaši impulsīvus.

Lirīdas ir viena no senākajām meteoru plūsmām, kas pazīstamas jau aptuveni 2500 gadu. Senie astrologi un astronomi konstatēja, ka plūsmas radiants ir Liras zvaigznājā. Šis zvaigžņu sakopojums simbolizē cilvēka radošo potenciālu. Zvaigžņu lietus ir burvīga dabas parādība, kas labi saskatāma skaidrā laikā. Lirīdu meteoru plūsma vislabāk redzama Ziemeļu puslodē un pēc pusnakts.

Zvaigžņu lietus laikā var iedomāties vēlēšanos

Jāmin, ka kopš seniem laikiem cilvēki zvaigžņu lietum piešķīra lielu nozīmi – viņi uzskatīja, ka tam ir īpašs spēks un ar to saistīti zināmi notikumi. Daļa cilvēku ļoti baidījās no krītošajām zvaigznēm, par ko liecina rakstiskie vēstures avoti. Bija tautas, kuras zvaigžņu lietu uzskatīja par kara priekšvēstnesi, gaidāmu masveida asinsizliešanu un citām nelaimēm.

Lasi vēl: Lūk, šādus 10 signālus sūta Visums par nepareizajām izvēlēm mūsu dzīvē!

Citi šo dabas parādību uztvēra kā pazīmi, ka būs sliktas ražas gads vai notiks nopietnas izmaiņas valsts iekārtā. Bet vēlākos laikos cilvēki vairs nebijās no meteoru lietus un piešķīra tam īpašu maģisku spēku, ko izmantoja saviem mērķiem.

Līdz pat mūsdienām ir saglabājies ticējums, ka, redzot krītošu zvaigzni, ir jāiedomājas kāda vēlēšanās un tā noteikti piepildīsies. Vēlmes bija ļoti atšķirīgas – kāds sapņoja satikt savu otro pusīti, cits lūdza atrisināt ģimenes problēmas, vēl kāds sapņoja par bagātību vai gribēja labāku veselību. Bet – lai vēlēšanas pavisam noteikti piepildītos, bija jānolasa buramvārdi un jāveic īpašs rituāls.

Buramvārdi, kas zvaigžņu lietus laikā jāskandē, lai satiktu savu mīlestību

Ja kāds cieš no vientulības un vēl nav saticis savu otro pusīti, vai ir izšķīries no dzīvesdrauga un vēlas sākt dzīvi no nulles, tad ir vērts skandēt šādus buramvārdus:

“Gluži kā zvaigznes spīd debesīs, lai arī mana zvaigzne uzlec un man veicas personīgajā dzīvē, lai satiekas divas pusītes, divas radniecīgas dvēseles, divas vientuļas sirdis – es un man nolemtais, paša likteņa man paredzētais. Lai tā būtu. Augstākie spēki, lai slava jums par to. Āmen”. Ja cilvēks ir nolasījis šos buramvārdus un pats galvenais – pateicies Debesīm, tad viņam noteikti paveiksies mīlestībā.

Buramvārdi labklājības un stipras veselības piesaistīšanai

Ja cilvēks vēlas uzlabot savu finansiālo stāvokli, proti, gūt lielākus ienākumus, viņam jāskandē šādi buramvārdi:

“Tāpat kā naktī debesīs ir neskaitāmas zvaigznes, lai arī manā maciņā būtu neskaitāmas zelta monētas, es ceru uz labāko, jums, Augstākie spēki, palīdzību lūdzu. Es pats pielikšu visas pūles, lai dzīvē iestātos idille. Lai mana vēlēšanās piepildās. Lai slava jums par to. Āmen ”.

Pēc šā rituāla tu vari gulēt mierīgi, tikai tev jāatceras šis solījums un jāsāk rīkoties jau nākamajā dienā – un tad viss noteikti izdosies.

Savukārt tad, ja cilvēks grib uzlabot savu veselību vai uzveikt slimību, jāskandē sekojoši buramvārdi:

“Zvaigzne krita, krita. Zvaigzne ticēja, ticēja, ka (cilvēka vārds) atgūs dzīvesspēku un kaite atstās ķermeni, slimnieks izveseļosies, no gultas izkāps. Lai viņš dzīvo bēdu nezinādams, un ir pie labas veselības. Augstākie spēki, lai slava jums par to. Āmen”.

Šo buramvārdu īpatnība ir tāda, ka tu vari lūgt veselību ne tikai sev, bet arī citam tev mīļam cilvēkam, kas ir ļoti ērti. Un nevajadzētu novērtēt par zemu šo buramvārdu efektivitāti, jo tie ir izturējuši laika pārbaudi un atzīti par iedarbīgiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru