Musulmanietei katru nakti ir šis jādara savam vīram neatkarīgi no tā vai viņa to vēlas vai nē

Zinātnieki uzskata, ka galvenie sievas pienākumi ir vērsti uz laulības saglabāšanu un nostiprināšanu. No šī raksta varēsiet uzzināt, kādi ir šie pienākumi.

Intīmajās attiecībās: nav pieļaujams sievas atteikums vīram, ja viņš vēlas stāties ar viņu dzimumsakaros.

Piesardzība sarunās: sievai nepiedien apspriest savas ģimenes lietas ar citiem. Savukārt laulāto intīmā dzīve ir joma, par kuru neviens cits zināt nedrīkst. Šāda prasība pilnībā iekļaujas ar Islāmapieticības koncepciju.

Pakļaušanās vīram: tas skar gan intīmās attiecības, gan visas pārējās dzīves jomas. Vienīgais gadījums, kad sieva drīkst nepakļauties savam vīram, ir gadījums, kad viņš rīkojas pretēji islāma reliģijai, šādā gadījumā pakļaušanās Allāha likumiem gūst virsroku par pakļaušanos cilvēciskām prasībām.

Lasi vēl: Lūgšana, kas jāskaita katru rītu. Pārbaudiet, cik ļoti tā izmainīs jūsu dzīvi. Palīdz piesaukt jūsu Sargeņģeli

Piemēram, ja sieviete vēlas ieturēt gavēni Ramadānalaikā vai lūgties, bet viņas vīrs kaut kādā veidā traucē viņai šo nodomu īstenošanā.

Šeit gan jāpiebilst, ka, vēloties ieturēt kādu no neobligātajiem gavēņiem, musulmanietei no sākuma jāsaņem sava vīra piekrišana, tas saistīts ar viņa tiesībām apmierināt savu dzimumtieksmi tad, kad vien viņš to vēlas.

Avots:

oknews

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Anonymous</cite>

  Loti savads raksts ar pilnigi nepamatotu domu, pieradit, ka tiesi muslmanu sievas tiek apspiestas. Vai tad parasti gimenes sieva nebridina viru, ja velas darit kaut ko arpus ierasta ritma? Vai Latvija ir maz tadu gimenu, kur virs laiz pa kreisi, jo sieva negrib tuvibu? Normalas muslimu gimenes sieva nav majdzivnieks, bet vira atbalsts, tapat ka virs ir sievas atbalsts. Ja sieva kkadu iemeslu del nevelas mileties ar viru, un sis iemesls tiek pazinots viram, tad nav nekadas vardarbibas. Virietis sarga savu gimeni un rupejas par to. Ar galvu slimu cilveku pietiek gan kristiesu, gan muslimu, gan neticigajas gimenes.

 • <cite class="fn">Elita</cite>

  pilnigas aplamibas!esmu precejusies ar Musulmani un vini tieshi loti ciena sievietes! visas stulbibas ko par viniem raksta nav patiesiba! tie,kas ir pie pasaules varas grib lai butu naids un kivinji,jo vniem tas ir izdevigi. ja ari kads musulmanis ir slikts, tas nenozime,ka visi slikti. katra valsti ir gan labi,gan slikti cilveki.

 • <cite class="fn">Jono</cite>

  Salīdziniet cilvēkus ar putniem.
  Vai Cielaviņa dzīvo kopā ar Gaili?
  Vai varbūt Pingvīns dzīvo kopā ar Gulbi?
  Iesaku padomāt!

 • <cite class="fn">didam</cite>

  Ja neņem vērā to faktu, ka sievietes vērtība musulmanismā ir gandrīz tuvu nullei… tiesību nekādu… uz visu jāprasa atļauja vīram…
  Plus vēl esi bērnu mašīna un vīrietim seksa lelle…
  Nu nezinu, kas tur varētu būt slikts vai pazemojošs….

 • <cite class="fn">Anonymous</cite>

  Nu protams, šausmīgi musulmaņi… Bet ticīgie katoļu celibāta priesteri tik nogribējyšies, ka dara to ar bērniem… Un tas ir normāli!?!?!

Pievienot komentāru