Pārvākšanās laikā atradu vīra mantās kādas sievietes fotogrāfiju. Nevarēju bilst ne vārda, kad uzzināju, kas viņa ir

Irina domāja, ka ilgās laulības laikā viņa ļoti labi pazīst savu vīru. Tomēr pārvākšanās laikā viņa atrada nepazīstamas sievietes fotogrāfiju, kuru Fjodors paslēpa dziļi naktsgaldiņa atvilktnē.

Pat divdesmit gadu ilgas attiecības man nepastāsta visu par manu vīru. Pārvākšanās laikā es atklāju, ka viņš slēpj no manis vienu svarīgu lietu. Kad es uzzināju detaļas, galu galā es nevarēju viņu vainot. Viņam tiešām nebija viegli.

Lasi vēl: Man ir 56 gadi, esmu stāvoklī un nezinu no kā. Ir vairāki kandidāti – pensionārs, pusaudzis, par trešo variantu vispār bail domāt

Mēs pārvācāmies uz jauno māju

Tas sākās ar to, ka mums tika lūgts atbrīvot īrēto mājokli. Saimniece vēlējās dzīvokli atdot dēlam un lika mums izvākties. Mēs neiebildām, mēs jau sen runājām par pārcelšanos uz jaunu māju, un tā bija laba iespēja. Mēs atradām dzīvokli un sākām izaicinošu savu mantu iesaiņošanas, šķirošanas un gala transportēšanas maratonu.

Lielākā daļa darba bija uz mani. Es paņēmu atvaļinājumu par to, un tā es uzzināju sava vīra noslēpumu. Es tikai izņēmu viņa lietas no naktsgaldiņa atvilktnes, kad pamanīju fotoattēlu pašā apakšā. Tas bija vecs melnbalts sievietes divdesmitgadnieces tēls. No otras puses, bija uzrakstīts tikai datums un veltījums.

Prasīju par vēstuli vīram

Fotogrāfija mani uztrauca visu dienu. “Kas uz tā ir attēlots? Kāpēc kāds to iedeva manam vīram?” – es domāju. Man atlika tikai gaidīt, kad Fedja atgriezīsies no darba un pajautāt viņam.

Kad viņš ieradās, es uzreiz parādīju viņam fotoattēlu. Man par pārsteigumu, viņš tikai skumji apsēdās uz dīvāna un sāka runāt.

“Ira, es tev neteicu daļu no savas pagātnes. Šī fotogrāfijā ir mana īstā māte,” viņš man teica. – Tātad tu esat adoptēts? Es nespēju noticēt savām ausīm. Man ļoti patīk Fedjas vecāki, un es nekad nebūtu domājusi, ka viņi nav viņa bioloģiskie vecāki. “Jā, tā ir. Bet, lai arī mani adoptēja, es pieņemu viņus kā savējos. Viņi man daudz iemācīja,” viņš man teica.

Uzzināju viņa baiso pagātni

Tad visu vakaru klausījos viņa stāstu. Īstā māte viņu pameta divu gadu vecumā. Viņa teica, ka vairs nevar par viņu parūpēties. Pašreizējie vecāki viņu atrada bērnunamā. Viss, ko Fjodors atstājis no mātes, ir tikai fotogrāfija. Viņam nav atmiņu par viņu vai sava bioloģiskā tēva.

Sākumā man bija ļoti skumji, ka mans vīrs no manis slēpa tik svarīgu lietu. Bet galu galā es viņu sapratu. Kopš tā laika mēs neesam runājuši par viņa bioloģisko māti. Es zinu, cik jutīga šī tēma viņam ir.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru