Pati spēcīgākā frāze, kas jāatkārto katru rītu, lai gūtu panākumus. Tikai notici, un rezultāts būs fantastisks!

Šodien es vēlos tevi iepazīstināt ar frāzi, kas sastāv tikai no trim vārdiem un kas tev ir jāatkārto katru rītu, lai gūtu panākumus. Es izsaku šos vārdus katru rītu pēc tam, kad esmu norunājis frāzi naudas piesaistīšanai, stāsta kāds blogeris. Tādējādi es pastāvīgi atgādinu par svarīgāko savā dzīvē.

Un šī frāze skan šādi: “Tu neesi mūžīgs/mūžīga!”

Labākā motivējošā frāze, kuru vēlos tev atklāt sastāv tikai no trim vārdiem. Es nemēģinu ar tiem tevi nobiedēt. Es tikai vēlos pastāstīt, kāda ir patiesā lietu būtība. Lai tu kļūtu laimīgs/laimīga, gūtu finansiālus panākumus, sasniegtu savus mērķus, īstenotu savas vēlmes, Tam visam mums dota tikai viena dzīve.

Papildu iespējas vai otrā iespēja mums nebūs!

Paskaties uz apkārtējiem cilvēkiem – daudzi no viņiem visu mūžu ir strādājuši vienā darba vietā un pastāvīgi sūdzējušies par zemu atalgojumu, nemīlētu darbu un to, ka dzīve ir negodīga.

Tā vietā, lai bezcerīgi rukātu visu dzīvi vienā darba vietā un sūkstītos, no šķendēšanās ir jāpāriet uz konkrētām darbībām.

Daudzi cilvēki pārlieku rūpējas par citu laimi. Šeit nerunāju par to, ka padarīt apkārtējos laimīgus ir slikti, bet, pirmkārt, tev ir jādomā pašam/pašai par savu laimi.

Es pats vispirms sasniedzu finanšu pratību un tikai tad sāku palīdzēt citiem cilvēkiem to apgūt, tādējādi padarot viņus laimīgākus. Es jau esmu parūpējies par to, lai mana dzīve būtu laimīga.

No vienas puses, tas izklausās diezgan egoistiski. Bet tik un tā es domāju, ka vispirms ir jāiepriecina pašam sevi. Ja tu mēģināsi sniegt laimi citiem, bet pašam tās nav, tad diez vai tev tas izdosies.

Uzdod sev vienu ļoti svarīgu jautājumu: “Vai tas, ko tu dari tagad, padara tevi laimīgāku un veiksmīgāku?”

Šis jautājums attiecas ne tikai uz tavu darbu, bet arī uz dzīvi kopumā.

Lasi vēl: Aizkustinoši vārdi, kurus vajadzētu dzirdēt ikvienam pēc 45 gadiem! Šis neirozinātnieces citāts uz visiem laikiem mainīs tavu domāšanu par vecumdienām!

Ja tu esi patiesi laimīgs un veiksmīgs cilvēks, tev daudz svarīgāk ir tas, kā tu nopelni naudu, nevis tas, cik daudz ienāk tavā bankas kontā.

Secinājums: ja tu katru rītu pareizi lieto augstāk minēto triju vārdu frāzi un pareizi to interpretē, tad pavisam drīz tu sapratīsi, kāds ir tavas dzīves uzdevums un kā kļūt laimīgākam/laimīgākai.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru