Pāvels Globa prognozē, ka maijā šīm zvaigžņu zīmēm draud briesmas un laicīgi brīdina, no kā ir jāuzmanās

Tiem, kuri dzimuši zem šīm zvaigznāju zīmēm, Pāvels Globa prognozē maijā daudz nepatikšanu un problēmu. Kuras gan tās ir? 

Pāvels Globa sagatavoja astroloģisko prognozi maijam. Viņš brīdināja, ka maijā šos zvaigžņu zīmes pārstāvjus sagaida nepatikšanas un dažādas problēmas. Esiet optimistiskāki un piesardzīgāki, tad visas problēmas jums apies ar līkumu.

Lasi vēl: Vīrietis atstāja kamieli tiešā saulē 43 grādos uz visu dienu, taču vakarā kamielis tā saimniekam atriebās, ka paliek bail

Aunam, Vērsim un Mežāzim ir jāuzmanās no elpošanas ceļu slimībām. Pavasaris ir mānīgs mēnesis, tādēļ ģērbieties siltāk un neaizmirstiet uzturā lietot vitamīnus. Vienlaikus tiek uzsvērts, ka Aunam jābūt uzmanīgam finansiālā jomā – īpaši attiecībā uz būtisku finanšu lēmumu pieņemšanu. Šādus lēmumus labāk (cik tas ir iespējams) atlikt uz Jūniju!

Vēršiem savukārt sarežģīts mēnesis solas attiecību jomā ar ar tuvajiem cilvēkiem – vajag ieturēt piesardzību un piekopt mierīgu attieksmi attiecībā uz emociju kāpināšanu!

Tikmēr Mēžāžiem īsti dziļākas problēmas (izņemot veselību) nav gaidāmas, tomēr nevajag pieļaut, lai veselības problēmas traucē citām dzīves jomām. Vajag atrast maksimāli optimālu variantu, lai tiktu cauri šīm nedienām tā, lai necieš nedz darbs, nedz ikdienas lietas!

 

Šķir otru lapu, lai uzzinātu informāciju par pārējām zīmēm un no kā jāuzmanās citiem

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru