VIDEO: Tiek ziņots par neticamu gadījumu, kurā kamielis baisi atriebjas saimniekam; Šie dzīvnieki nav nemaz tik bezpalīdzīgi

Indijā noticis kāds sirdi plosošs notikums – kāds visu dienu saulē piesiets kamielis nokodis galvu savam īpašniekam, vēsta izdevums “The Huffington Post”.

Incidents norisinājās Barmeras pilsētā Radžastānas štatā dienvidrietumos.

Nežēlīgais saimnieks bija piesējis dzīvnieku pašā pagalma vidū, kur tas visu dienu bija spiests uzturēties 43 grādu karstumā. Pēc vietējo mediju ziņām, kamieļa īpašnieks to vienkārši aizmirsa atraisīt un atcerējās to tikai vēlā pēcpusdienā, kad par to viņu informēja ļaudis, kas viesojās viņa mājoklī.

Lasi vēl: Ja Tava otra pusīte ir patiesi liktenīga, tad jūsu attiecībās būs šīs 8 pazīmes

Tad vīrietis piegāja pie kamieļa, bet tas viņam uzbruka. Kamielis ar zobiem satvēra saimnieka kaklu un dusmās sāka tam kost un grūst zemē. Sešas stundas 25 vietējie iedzīvotāji nespēja nomierināt kamieli, kas beigu beigās pamanījās noraut savam saimniekam galvu.

Tajā dienā Indijas Radžastānas štatā tika reģistrēts rekordliels karstums: gaisa temperatūra paaugstinājās līdz 51 grādam pēc Celsija. Diena izrādījās karstākā valstī visā meteoroloģisko novērojumu vēsturē.

Pieminēsim, ka šis gadījums notika dažus gadus atpakaļ, taču vēl joprojām Indijā un visā pasaulē šo notikumu atceras ar bailēm. Kamielis ir ātrs un spēcīgs dzīvnieks. Šī iemesla dēļ Indijā cilvēki attiecas pret kamieļiem ļoti uzmanīgi un piesardzīgi.

Lūk, video materiāls ar kādu citu atgadījumu, kad kamielis paliek agresīvi noskaņots: 

Arī interesanti: Aņa kļuva par sievu vīrietim no Angolas. Lūk, kā izskatās viņas meita, kura ar savu skaistumu iekaroja Āfriku

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru