Policisti atklājuši, pēc kā viņi īstenībā izvēlas apturēt braucošu mašīnu! Esiet ļoti vērīgi

Bieži roda tāda situācija, ka policisti notur vienu, bet otru palaiž. Kā viņi izvēlas kuru turēt? 

Nevienam šoferītim nepatīk policistu atrašanās tuvumā, kaut arī viss kārtībā, bet sirsniņa tik un tā trīc. Līdz šim mēs varējām tikai minēt kā policisti izlemj, kuru automašīnu turēt.

Lasi vēl: Vīrieši klusi iegāja vectēva mājā un ar varu aizvilka uz mežu viņa mazmeitu. Grūti iedomāties, kas notika tālāk

Policisti tika intervēti un intervijā atklāja savu metodi. Iespējams domāji, ka viņi tā uz ”dullo” ķer, bet nē! Viņiem ir sava shēma pēc kā vadīties.

 

Ātrumu

Protams, kad automašīna ir kustībā viņi pašu pirmo ņem vērā – ātrumu. Ja tas ir palielināts, tad divu domu nav – ir jāstādina. Aizdomīgi policistiem arī liekas, kad šoferīši pārāk lēnu brauc. Šādās situācijās viņi arī bieži vien nolemj aprunāties ar autovadītāju.

 

Automašīnas izskatu

Ja automašīna ir visa klāta ar dubļiem, zālēm un netīrumiem, tad viņi izvēlas noturēt šoferīti, lai pārbaudītu automašīnas dokumentus un vadītāja apliecību. Jo policisti atklāj, ka bieži šādas automašīnas ir bez dokumentiem vai zagtas, tādēļ autovadītāju nolemj braukt pa tā sauktajiem ”melnajiem ceļiem”.

 

Automašīnas marku

Tautā ir pieņemt, ka policisti redz tikai BMW markas automašīnas un tās visas ir gatavi noturēt, bet tā gluži nav. Pēc nesenajiem pētījumiem tika noskaidrots, ka jaunieši labāk izvēlas citu marku automašīnas.

Policisti nebaidās teikt, ka lielāku uzmanību pievērš citu automašīnu markām, jo tur taču šoferīši nodomās: ”Man nav BMW, tad jau neturēs!”.

 

Braukšanas stilu

Ja automašīna ”šķeterē” pa ceļu, tas jau ne tikai policistiem liksies aizdomīgi, bet gan visiem kas to ievēros. Visbiežāk šādos gadījumos atklājas, ka šoferītis ir lietojis alkoholu un ir zem promilēm.

Lasi arī: Kaimiņi dzirdēja kliegšanu un raudāšanu no veco ļaužu dzīvokļa. To ko ieraudzīja policija grūti aprakstīt

Par pārējām pazīmēm policisti gan noklusē sakot vien, ka šīs ir galvenās pazīmes, bet par pārējām viņi nolemj paklusēt.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru