Puisis satika bezpajumtnieku ratiņkrēslā. Viņa rīcība nepalika nepamanīta!

Kad šerifa vietnieks Neitans piegāja pie bezpajumtnieka sirmgalvja un sāka ar viņu runāt, viņš pat neiedomājās, ka viņam tiešā tuvumā atrodas kādas kameras.

Viss, par ko virsnieks uztraucās, bija runāt tikai ar sirmo vīrieti, kamēr viņš gaidīja savu autobusu. Šis aizkustinošais incidents notika Viktorvilā, Kalifornijā.

Sagadījās, ka kamera nofilmēja divus svešiniekus, kā viņi sēdēja 40 minūtes sarunājoties, līdz ieradās autobuss. Policists Neitans pat palīdzēja savam jaunajam draugam iekāpt autobusā!

Izrādās, šī nav pirmā reize, kad šis policists savā rīcībā izrāda savu laipnību. Kāds garāmgājējs neticēja savām acīm, ieraugot šerifa vietnieku pieturā sēžam blakus vecam, izspūrušam, sirmam vīram.

Policists Neitans 40 minūtes sarunājās ar vīrieti, kurš ratiņkrēslā zem karstās saules gaidīja savu autobusu. Neitans uzturēja vīrieti sabiedrībā un pārliecinājās, ka viņš droši iekāpj savā autobusā.

Lasi vēl: “Ar kuru galu es domāju?” jeb četras kļūdas, izvēloties partneri, kas nolemj laulību neveiksmei

Garāmgājējs Džons arī nofotografēja sievieti, kura apstājās un piedāvāja ūdens pudeli virsniekam Neitanam un vecāka gadagājuma vīrietim karstajā Kalifornijas saulē.

Pasaule varētu kļūt nedaudz labāka, pateicoties tādiem cilvēkiem kā virsnieks Neitans.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru