Šī lūgšana piesaistīs veiksmi tev visa dienas garumā. Lasi no sirds!

Visiem cilvēkiem ir savs patrons, kurš jebkurā brīdī ir gatavs viņu atbalstīt, un tas ir Sargeņģelis. Viņam var adresēt lūgumus nesaprašanā, kad nepieciešama palīdzība.

Liela nozīme ir vārdu izvēlei, aprakstot to, kas cilvēkam vajadzīgs. Jāizvairās no frāzēm, kurām nav jēgas. Pirms jūs sakāt lūgšanu, jums vajadzētu saprast, uz kuru jomu lūgšana attiecas, ar kuru persona plāno vērsties pie sargeņģeļa. Šīs lūgšanas teksts ir:

“Dieva Eņģeli, mans sargeņģeli, sargā mani no Tā Kunga debesīm. Es tevi lūdzu, pasargi, apgaismo un glāb mani no visa ļaunuma, uz labiem darbiem un veiksmes ceļiem mani virzi. Āmen!”

Veiksmes lūgšana, adresēta Nikolajam Brīnumdarītājam

Vēl savas zemes dzīves laikā šis vīrs kļuva pazīstams ar to, ka viņš ieadās palīdzēt cilvēkiem, kad viņiem bija grūti. Ja lūgsiet šo lūgšanu svētā attēla priekšā, iegūsiet palīgu, kas spēs palīdzēt pārvarēt problēmas un atnesīs veiksmi. Šīs lūgšanas teksts ir:

“Ak, vis svētais Nikolaj, izcilākais Kunga kalps,

mūsu sirsnīgais aizbildnis un visās bēdās ārkārtējs palīgs!

Palīdzi man grēcīgajam un izmisīgajam šajā dzīvē,

lūdzu Dievu, savu Kungu piedot visus manus grēkus,

ar kuriem kopš savas jaunības esmu ļoti grēkojis, darbos, vārdos un domās;

un manas dvēseles nāves brīdi palīdzi man, izmisušam,

lūdziDievu Kungu, visa radītāju,

glābt mani no pārbaudījumiem un mūžīgām mokām,

lai es vienmēr pagodinātu Tēvu un Dēlu un Svēto Garu,

un lai tava aizlūgšana nebeigtos tagad un vienmēr, mūžīgi mūžos. Āmen. “

Lūgšana veiksmei un materiālam uzplaukumam, adresēta Svētlaimīgajai Maskavas Matronai

Ievērojams skaits pielūdzēju uzskata, ka pēc tam, kad viņi pievērsās šai patronesei, viņu dzīvē notika pārmaiņas labvēlīgā virzienā. Iemesls ir tas, ka Matrona uzklausa visus, kuri, būdami viņas attēla priekšā, kaut ko lūgs. Šādi cilvēki var paļauties uz viņas palīdzību jebkura veida problēmu pārvarēšanā. Debesu aizbildne dod cilvēkiem cerību un iedvesmo viņus ticēt dzīves labestībai un tam, ka viņu eksistencē notiek pārmaiņas uz labo pusi. Lūgšana ir ļoti vienkārša un īsa, tās teksts ir šāds:

“Svētā taisnīgā Matrona, lūdz Dievu par mums! ”

Pēc lūgšanas pateikšanas jums skaļi jāpasaka par savām problēmām un jālūdz tas, ko vēlaties. Atcerieties, ka lūgumam jābūt pēc iespējas precīzākam.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru