Šie ir stingri noteikumi: no pulkstens 1 naktī – 3 naktī obligāti ir jāguļ

Tā kā dzīvajām radībām ir ierasts būt nomodā dienas laikā, ne velti viņi vēlas gulēt naktī. No rīta viņiem ir dažādas vēlmes, pa dienu tās atkal ir savādākas, un vakarā tās atkal ir savādākas.

Tas ir saistīts ar planētu ietekmi. Saule uzmundrina ķermeni un dod spēku darbam; mēness sniedz relaksāciju un iespēju atpūsties. Mēness gaisma nenodrošina ķermenim iespēju pilnībā atpūsties; saules gaisma dara.

Taču abiem gaismas avotiem ir ietekme uz cilvēka psihi, kas var būt kaitīga, ja to lieto pārmērīgi. Prāts un saprāts vakara stundās atpūšas no dienas grūtībām. Tāpēc, ja tu neej gulēt vai aizmigsi pulksten 22, tad cietīs tavs intelekts un prāts – prāta spējas un apdomība pamazām samazināsies.

Garīgo spēju un intelekta samazināšanās nenotiek uzreiz, bet tas var lēnām un pakāpeniski novest pie negatīvām sekām laika gaitā. Kad prāti kļūst apmākušies, cilvēki nevar atšķirt, kas ir labs no sliktā. Viņam ir grūti saprast, kā rīkoties dažādās dzīves situācijās, jo viņš pieļauj kļūdas, kuras nožēlo. Ir grūti atmest sliktos ieradumus.

Samazināta garīgā spēka, trauksmes un atmiņas pasliktināšanās gadījumā sākas garīga nestabilitāte. Pirmās pazīmes, kas liecina par psihiskā nemiera un apjukuma sākšanos, ir koncentrēšanās un koncentrēšanās spēju samazināšanās, kaitīgo ieradumu palielināšanās, gribasspēka samazināšanās un tieksme pēc dzīvnieku vajadzībām – ēdiena, miega un konfliktiem.

Lasi vēl: Katru dienu izdzerot vienu glāzi šī dzēriena, jūsu vēders samazināsies par pāris centimetriem

Hroniska garīga noguruma un spriedzes papildu sekas ir sirds un asinsvadu regulēšana un tendence uz augstu asinsspiedienu. Sejas bālums, nogurums, garīgā atpalicība un galvassāpes – tas viss liecina par to, ka ikdienas rutīna ir izjaukta, un tas nedod prātam un saprātam atpūtu dabiskajā laikā.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru