Lai naudas koks nestu bagātību, veic šīs trīs lietas. Tās noteikti palīdzēs vairot tavu labklājību!

Naudas koks ir istabas augs, kas aktivizē veiksmes un labklājības enerģiju. Tomēr, lai augs sāktu sniegt tev šādus ieguvumus, par to ir kārtīgi jāparūpējas un jāsadarbojas.

Lapām patīk naudas skaitīšana. Šis augs tiek saukts par naudas koku tā monētām līdzīgās lapas formas dēļ. Ja augs iestādīts kā labklājības simbols, pret tā lapām ir jāizturas tieši kā pret naudu, kas “aug kokos”.

Viens no slavenākajiem teicieniem par naudu ir: “Naudai patīk, ja to skaita”, tāpēc periodiski saskaiti naudas koka lapas, noglāsti tās, noslauki tās ar mitru drāniņu un laistīšanas laikā apsmidzini arī lapas.

Nokaltušām lapām nevajadzētu atrasties ne uz koka, ne podā. Turklāt atceries, ka tev vienmēr ir jāpateicas par katru jaunu lapu.

Pētnieki atklājuši, ka telpaugi, kas no saimniekiem saņem uzmanību un uzrunāšanu, attīstās daudz labāk un zied skaistāk nekā tie, kuriem nepieciešamās procedūras tiek veiktas bezkaislīgi. Tāpēc runā ar naudas koku, izsaki lūgumus, pastāsti tam, kam tu tērēsi naudu.

Ja nepieciešams, to var izdarīt jebkurā dienā, bet trešdiena augoša Mēness laikā tiek uzskatīta par visproduktīvāko. Šī ir enerģētiski aktīvākā diena.

Lasi vēl: Ir noteikts optimālais vecums sievietēm pirmā bērna piedzimšanai. Tas tagad ir zināms!

Sarkanā krāsa

Naudas koka enerģiju var pastiprināt, dekorējot to ar sarkanu lenti vai uzliekot podu uz sarkanas salvetes. Sarkanā krāsa ir saistīta ar kustību, attīstību, tāpēc augs bieži tiek stādīts sarkanā podā.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

COMMENTS

Pievienot komentāru