Šim vajadzēja būt pārsteigumam debesīs ar lidmašīnu, kurā uzzin bērna dzimumu, bet viss beidzās ar asarām un sērām + VIDEO

Kankunas pilsētā, Meksikā precēts pāris, kuri gaida bērna dzimšanu, pasūtīja lidmašīnu, kurai, pārlidojot viesus ar reklāmkarogu, bija jāpaziņo gaidāmā bērna dzimums. Kādā brīdī lidmašīna sāka krist un drīz ietriecās ūdenī. Aviokatastrofas rezultātā tika nogalināti 2 cilvēki. Par to ziņo The Insider.

Topošie vecāki, kā arī viņu radinieki un draugi lidmašīnu vēroja sēžot laivā Nichupte lagūnā. Saskaņā ar ASV ziņām, veicot triku, lidmašīna pēkšņi sāka krist ūdenī. Pirms kritiena viesi paspēja izlasīt uzrakstu “Tā ir meitene!”.

Vietējais laikraksts La Prensa Latino piemin, ka lidmašīnā atradās četri cilvēki. Negadījuma rezultātā viens no pasažieriem nomira pirmās palīdzības sniegšanas laikā, bet otrais – glābšanas operācijas laikā.

Lasi vēl: Amerikāniete nekaunas atklāt, ka baro savu jaundzimušo arī mīlas prieku laikā. Iemesls izbrīna

Federālā aviācijas aģentūra jau ir sākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kas izraisīja avāriju. Sociālajos tīklos ir ievietots video materiāls ar negadījuma brīdi. Vienā momentā lidmašīna ar lielu ātrumu ietriecās ūdenī. Neviens nebija tam gatavs.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru