Šīs ir tās preces, kuras nedrīkst pasūtīt ”Aliexpress” pretējā gadījumā jūs būsiet stipri vīlušies

Šis ir slavens portāls un to izmanto gandrīz katrs otrais cilvēks. Viss ir elementāri – tu sēdi mājās pie datora un visu sūti ko vēlies, tad gaidi kad saņemsi preci. Bet šīs ir tās lietas par kurām mēs tevi vēlējāmies brīdināt. 

Šajā portālā var atrast pilnīgi visu. Ir ērti sēdēt mājās un pasūtīt preces, tieši tādēļ šie portāli bieži nepieprasa piegādes maksas. Bet vai visu drīkst pasūtīt no Aliexpress? Nē!

Ir vesels saraksts ar precēm, kuras nedrīkst šajā portālā pasūtīt. Daudzas preces pat ir aizliegtas sūtīt uz konkrētajām valstīm. Iespējams esi ievērojis, ka kādu preci nevar sūtīt uz tavu valsti.

Esi uzmanīgs ar šo preču sūtīšanu, jo tās var nebūt tādas, kādas tu tās esi iedomājies. Ja vēlies pasūtīt šīs lietas, tad labāk atvēli laiku un dodies uz veikalu tos iegādāties.

Brendu pakaļdarinājumus

Daudzās valstīs šie slaveno brendu pakaļdarinājumi ir stingri aizliegti, tādēļ šādas preces nedrīkst sūtīt caur internetu, jo pilnīgi visas preces no Aliexpress tiek pārbaudītas tev neredzot.

Dažādas ķīmiskās vielas

Nedrīkst pasūtīt narkotikas, spaisu, cigaretes, indīgās vai ķīmiskās vielas. Ja pasūtīsi nezināmas izcelsmes vielas, tad visdrīzākais, ka pie tavu māju durvīm drīz vien parādīsies policija ar tavu preci.

Atceries, ka arī nedrīkst pasūtīt nekādus pulverīšus, jo bieži vien sūtījumiem no Ķīnas nav nekādu lapiņu ar instrukciju vai preces aprakstu.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru