Šodien mana mamma atnāca no maiņas dzemdību namā un ar asarām acīs sāka man stāstīt šo; sāku raudāt arī es

Viņa teica, ka bija domājusi, ka viņas vīrietis viņu apprecēs, bet galu galā viņš to nedarīja. Viņš teica: “Tie nav mani bērni! Cik mums zināms, mūsu ģimenē nebija dvīņu!

Lasi vēl: 2 sieviešu vārdi, kuri 2023. gadā nesīs laimi vārda nēsātājai

Es klausos mammas vārdiem un klusēju. Un viņa turpina: “Nesen kāda astoņpadsmitgadīga meitene atteicās no sava dēla. Es runāju ar viņu visos veidos, ko zināju, bet viņa joprojām neklausījās. Un viņa skatās un saka: “Vai tu zini, ka mans tēvs ir tāda un tāda rajona priekšnieks? Mana māte strādā kādu niecīgu darbu. Tie ir ļoti svarīgi cilvēki. ES nevaru saprast. “–“Un vai tavi vecāki zina, ka tu teiktu nē?”–“Mana māte zina”–“Kur ir tētis?”–“…”–“Tātad, tētis neuzdrošinās to teikt.

Viņa satikās ar zēnu, mācoties speciālajā skolā. Viņiem ir 25 gadi, bet 10 attīstības stadijā. Bija vispārzināms, ka viņi ir radniecīgi. Ārsti ir teikuši, ka ar šādām slimībām abiem ir vismaz neauglība un parasti nav jāuztraucas. Tomēr joprojām vislabāk ir būt piesardzīgam un veikt visus nepieciešamos piesardzības pasākumus. Prezervatīvi ir kontracepcijas veids, ko var izmantot, lai novērstu grūtniecību un seksuāli transmisīvo infekciju izplatīšanos. Nesot sev līdzi jaunu sākumu solījumu. Mazs, bet spēcīgs. Pastāv liela varbūtība, ka viņam ir tas pats, kas viņa vecākiem. Jaunie vecvecāki visi sanāca kopā.

Es nevaru nejust sāpes. Un es nevaru darīt neko citu kā raudāt. Viņi raksta iesniegumu, ko noraida. Šiem cilvēkiem pulkstenis tikšķ, tuvojoties pensijas vecumam. Viņi tik tikko var savilkt galus kopā, un viņu meitas nākotne ir neskaidra. Viņi ir tādi paši kā citi strādnieku šķiras cilvēki, kuriem bankā nav tūkstošiem dolāru.

Meitene invaliditātes dēļ no pensijas saņem tikai trīs tūkstošus dolāru. Kur vēl es varu doties? Ko mēs atstāsim pēc nāves? Viņa nevar bērnu paņemt vai ietīt segā. Mūsu spēkos ir panākt pārmaiņas. Bet mēs jau to visu esam ieņēmuši. Kur mēs viņu apglabāsim? Viņi to nozaga.

Mamma stāstīja, ka viņi vispirms uzrakstīja iesniegumu. Un tad jaunā māmiņa pienāca pie bērnu nodaļas durvīm un stāvēja tur, kliedza. No viņas krūtīm sāka tecēt piens. Viņa sāka barot zīdaini. Vienu reizi viņi ielaida tēvu istabā.

Sievietes izgāja no istabas, viņām brīvi plūstot asarām. Psihisks stāvoklis, ko raksturo traucēta domāšana un spriedums. Nav svarīgi, kas notiek. Cilvēki dzīvē nāk un iet, bet galu galā mēs visi esam tikai cilvēki. Bērna vecāki, lai izteiktu pateicību, nodaļas ārstiem atnesa kūku. Šī kūka ir tik milzīga. Un saka: “Lai Dievs tevi pasargā.” Mana māte stāv un jautā, kā viņa var to tā sagriezt.

 

Arī interesanti: Es aizliedzu savai vīramātei 55 gadu vecumā tusēt ar vīriešiem, viņai jāpalīdz man ar mazbērniem

 

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru