Steidzami aizvāc šīs lietas no savas gultas, pretējā gadījumā iekulsies nelaimē un naudas trūkumā. Tici vai ne, tas reāli strādā!

Šeit es runāšu par to, kādas lietas nekad un nekādos apstākļos nevajadzētu novietot tavā gultā, kur tu baudi nakstmieru. Pretējā gadījumā tu riskē ienest savā dzīvē naudas trūkumu, nepatikšanas, slimības un dažādas citas nedienas.

Bieži gadās, ka cilvēki nesaprot, no kurienes rodas nepatikšanas un pat nopietnas bēdas, kāpēc problēmas sāk vajāt un ir ļoti, ļoti grūti izkļūt no šī loka! Protams, gadās, ka negatīvais nāk no ārpuses, bet visbiežāk cilvēks pats nodara sev pāri, un te es aicinu tev būt ļoti uzmanīgam pret savu gultu!

Būtībā cilvēki pret gultu izturas kā pret vienkāršu mēbeli, kas nepieciešama atpūtai, taču jāatceras, ka gulta ir pavarda, personīgās laimes un harmonijas simbols. Gulta ir sava veida amulets, kas piepilda tevi un tavu ģimeni ar spēku – tāpēc ir svarīgi uzraudzīt, kas un kurš tieši ir novietots tavā guļvietā.

Lasi vēl: Zelta “algas likums”, kas piesaistīs tavā dzīvē bagātību un veiksmi. Tici vai ne, bet tas reāli strādā!

Liela nozīme ir arī telpai ap gultu. Raugi, kādas lietas nevar likt gultā?

Mākslīgie ziedi

Tā kā šie priekšmeti satur “mirušo” enerģiju, tos nedrīkst ne tikai novietot gultā, bet vispār ir stingri aizliegts tos turēt mājoklī.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Pievienot komentāru