Svētku laikā darbu Liepājā sācis virtuālais restorāns “Rīve”

Lai arī pirmais Liepājā, virtuālā restorāna koncepts nav nekas jauns – tas ir gan pasaulē, gan Latvijā kopumā augošs ēdināšanas biznesa segments, kurā uzņēmumi piedāvā profesionālā restorāna virtuvē pagatavotu restorāna kvalitātes ēdienu tikai līdzņemšanai – bez ierastās klientu apkalpošanas zonas un telpas, kur ēdiens tiek pasniegts klātienē.

“Rīves” piedāvājumā ir internacionāli, pamatā Eiropas virtuvē balstīti, labi zināmi un saprotami komforta ēdieni. Uzsvars likts uz kvalitāti gan ēdienu gatavošanā, gan produktu izvēlē, maksimāli atsakoties no pusfabrikātiem un veikalos nopērkamām sagatavēm, tomēr neaizraujoties ar nepārdomātām inovācijām – “Rīves” pamatā ir pieredze, tradicionālas receptes, kvalitatīvas izejvielas un atbildīga attieksme pret katru maltīti.

“Rīve” ēdienkartē atrodami daudzi bestselleri – gan Cēzara salāti (ar klasisko mērci, kura tiek gatavota uz vietas restorānā), gan plucināta cūkgaļa un pašgatavotas gaļas bumbiņas, jeb meatballs, gan TV vakariem neiztrūkstošas uzkodas – frī kartupeļi, pašgatavotas mocarellas siera standziņas un daudz kas cits, piemēram, desertu sadaļā nepiemirstot klasisko siera kūku, ko “Rīve” pasniedz ar svaigām ogām.

Pagaidām “Rīve” pasūtījumus pieņem tikai ēdienu piegādes lietotnē “Bolt”.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru