Tualetes tīrīšanas bumbiņas gatavoju pati. Uzveic kaļķakmeni pat labāk par veikala līdzekļiem! Pods tik tīrs nekad nav bijis

Sveiki, draugi, esmu mājsaimniecības speciāliste Marina Žukova; priecājos jūs visus sveikt. Šodien vēlos pastāstīt, kā pagatavot bumbiņas, kas lieliski attīra tualetes podu, labi dezinficē to, kā arī novērš kaļķakmens un rūsas parādīšanos.

Man ir visnotaļ daudz šādu bumbiņu pagatavošanas recepšu. Man ļoti patīk eksperimentēt šajā lauciņā, un ikvienai no receptēm, kuras esmu  izmēģinājusi piemīt īpašs šarms. Šodien vēlos padalīties ar tevi vienkāršākajā bumbiņu receptē, kuras pagatavot var pilnīgi jebkurš.

To sastāvdaļas ir lētas, patiešām efektīvas un lieliski aizsargā pret kaļķakmeni. Viss, kas vajadzīgs ir 1 glāze cepamās sodas, 1/4 glāze  citronskābes, 1 ēdamkarote šķidru veļas ziepju. Veļas ziepes var aizstāt ar trauku mazgāšanas līdzekli vai gēlveida pulveri.

Es ņemu trauku, ieberu tajā 1 glāzi cepamās sodas, 1/4 glāzes citronskābi un 1 ēdamkaroti šķidro veļas ziepju. Maisīšanas procesa laikā masa sāk piebriest. To nepieciešams ļoti ātri pārvietot formiņās. Man ir silikona formiņas, pareizāk sakot, metāla forma un tajā ievietotas silikona formiņas, kas vēlāk atvieglo bumbiņu izņemšanas procesu. Bumbiņu izmēri nemitīgi palielinās.

Tās steigšus jāpieplacina ar karoti un jāievieto saldētavā. Ja tev nav formiņu, tad bumbiņas var izgatavot ar rokām un uzlikt uz šķīvja. Vienīgais, kas vajadzīgs, ir izvietot tās noteiktā attālumā vienu no otras. Un tikpat ātri tās jāievieto saldētavā. Kad bumbiņas ir sacietējušas, tās var nekavējoties izmantot. Bumbiņas visu nakti turēju saldētavā, un tās sacietēja.

Lasi vēl: Ekstrasenss Mehdi Vafa stāsta, kādi dzīves pavērsieni maija otrajā pusē gaidāmi visām zvaigžņu zīmēm

Jo ilgāk bumbiņas atrodas aukstumā, jo blīvākas kļūst. Ideālā gadījumā bumbiņas vajadzētu turēt saldētavā vismaz 1 dienu – tad tās varēs viegli izņemt no silikona formiņām. Tagad nodemonstrēšu poda tīrīšanas gaitu. Es paņemu bumbiņu un iemetu to tualetes podā. Tā sāk iedarboties, burbuļot. Ir vajadzīgs laiks, lai bumbiņa nonāktu saskarē ar kaļķakmeni tualetes poda iekšpusē.

Tāpēc bumbiņa podā jāiemet, kad visi mājinieki devušies savās gaitās. Piemēram, kad no rīta aizbraucam uz darbu, es iemetu bumbiņu tualetes podā; vakarā, kad atgriežos mājās, tā jau ir labi mijiedarbojusies ar kaļķakmeni un to izšķīdinājusi.

Pēc vairākām stundām es ņemu tualetes birsti un podu iztīru. Pēc poda iztīrīšanas es noskaloju podu. Kā redzi, pods ir kļuvis spodrs, bez kaļķakmens nosēdumiem. Šādas bumbiņas var lietot katru dienu. Es tās izmantoju 2-3 reizes nedēļā profilakses nolūkā.

Izgatavoju 6 bumbiņas un ar tām man pietiek aptuveni mēnesim. Ja bumbiņas regulāri lieto profilakses nolūkā, kaļķakmens podā vispār neizveidosies.

Bumbiņas sastāvdaļas lieliski noņem kaļķakmens atlikumus, tāpēc pods vienmēr būs sniegbalts, tīrs, no tā nebūs jūtams nepatīkams aromāts. Es no sirds priecāšos, ja tu izmēģināsi šo vienkāršo, bet apbrīnojami efektīvo recepti.

Jāmin, ka manis gatavotajām bumbiņām nav asas smakas, tās nesatur kodīgas ķīmiskas vielas, tāpēc ir izcila alternatīva veikalā nopērkamajiem tualetes tīrīšanas līdzekļiem.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru