11 gadus veca skolniece palika stāvoklī. Viņa ar lielo vēderu tika ieslēgta mājās. Tēvs baidījās no cietuma. Lūk, kā viss noritēja!

 

Skolnieci, kas bija palikusi stāvoklī, tēvs un māte ieslēdza mājās, bet 15 gadus vecais tēvs cer, ka “cietums” atrisināsies. Vecāki uzzināja, ka viņu meita gaida mazuli, kad Tonija bija jau sestajā grūtniecības mēnesī.

 

Bērni tagad pieaug daudz agrāk. Pēdējo reizi Krievijas statiskas pārvaldes “Rosstat” dati par jaunajām māmiņām tika publicēti 2019. gadā: 919 mazuļi piedzima15 gadus vecām mātēm, 190 mazuļi – 14 gadus vecām māmiņām, bet 34 jaunietēm – 13 gadu vecumā .

 

Uz to brīdi Krievijā nebija sieviešu māšu, kas būtu jaunākas. “Kā tas ir iespējams?” sabiedrība bija sašutusi. Kur viņi skatās vecāki, skola, pārstāvji, aizbildņi…

 

“Esmu skolotāja vairāk nekā 40 gadu,” stāsta Olga Vladimirovna Deniskina no Maskavas.  Līdz 90. gadu vidum vispār nebija gadījumu, kad skolnieces dzemdētu. Pat mājieni uz to. Tad PSRS sabruka, dzelzs priekškars krita, sākās seksuālā revolūcija. Pirmais šāds gadījums manā praksē bija 1999. gadā, pie manis atnāca 10. klases skolnieces mamma (toreiz biju audzināšanas darba direktore skolā) un teica, ka drīz kļūs par vecmāmiņu.

 

Ko darīt? Netaisot traci, pēc tam sapulcējām slepeno skolotāju padomi, nolēmām meiteni pārcelt uz mājmācību, ģimene uz laiku aizbrauca uz ciemu, kur viņa dzemdēja. Neviens no skolas audzēkņiem toreiz pat neko neuzzināja. Un tad tas turpinājās, un kopš 2000. gadu vidus nav pagājis gads, kad kādai meitenei skolā nebūtu iestājusies grūtniecība. Tas vairs pat neizraisa ikvienā kaut kādu šoku vai šausmas. Nu viņa palika stāvoklī, tā gadās. Bija pat gadījums, kad topošā jaunā māmiņa netika pārcelta uz mājmācību, viņa absolvēja 11. klasi un 7. grūtniecības mēnesī kārtoja eksāmenu kopā ar visu klasi. Tas ir –  16-17 gadi jau ir gandrīz normas variants.

 

Bet 11 gadu veca grūtniece, kā tas notika Krasnojarskā, joprojām šokē visu valsti! Visi apsprieda stāstu par piektās klases skolnieci Toniju un devītklasnieku Sevu no Sibīrijas nomales.

 

“Viņi mācījās vienā skolā,” stāsta kāds ģimenes draugs. – Un sāka satikties, kad Tonijai bija 9, bet Sevam bija 13. Viņi kopā devās pastaigāties pēc skolas uz ielu vai tusējās pie Sevas mājas. Viņi “sēdēja” vietnē “Tik-Tok”. Tātad viņi ir redzējuši pietiekami daudz šajā sociālajā tīklā.

 

Bet tavi vecāki zināja?  Jā. Sevas mamma nestrādā, viņa paliek mājās ar divām mazajām meitiņām. Viņas bieži pastaigājās kopā ar bērniem pagalmā. Tonijai ļoti patika rotaļāties ar meitenēm.Viss bija kārtībā. Un viņas pieskatīja mazulītes ļoti rūpīgi.

 

Drīz Tonija izies pagalmā, lai spēlētos jau ar savu bērnu.

 

“Es nezinu droši, bet es domāju, ka viņa drīz dzemdēs. Maija beigās – jūnija sākumā,  pauž kaimiņš. Sanāk, ka pāris ieņema bērnu, kad viņai bija 10, bet viņam 14.

Lasi vēl: Ja tavā vārdā ir šie burti, tu esi laimīgs cilvēks. Uzzini, vai esi Visuma mīlulis!

“Mēs nolēmām mēģināt,” – jaunais tēvs tagad skaidro izmeklētājiem. Krasnojarskas Romeo un Džuljetas mīlas stāsts tagad ir  kļuvuši par krimināllietas materiāliem.

 

“Patiesībā rudenī viņi sāka lamāties un izšķīrās,” stāsta kāds ģimenes draugs. Izrādās, ka dāma jau tad bija stāvoklī. Bet viņa, protams, par to pat nedomāja. T”ik-Tok” par to nesniedz sīkāku informāciju.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru