3 pazīmes, ka vīrietis kļūdījies ar sievietes izvēli; īpaši precīza ir trešā pazīme

Ja godīgi, man īsti nepatīk attiecību modelis, kas tiek tradicionāli tiek uzskatīts par pamatu laimīgām attiecībām.

Kā tad mūsdienās izskatās tradicionālais ceļvedis laimīgam, piepildītam pārim?

– Iepazīšanās.

– Konfekšu pušķu periods.

– Dzīvot kopā.

– Kāzas un ģimenes dzīve.

Var būt izņēmumi un es vispārinu, taču kopumā tā tas tiek uzskatīts. Un vai jūs zināt, kāda ir galvenā problēma? Šis modelis mūsdienās ir ceļš uz nekurieni.

3 pazīmes, kas liecina, ka vīrietis ir kļūdījies ar sievietes izvēli

Ja godīgi, man ne pārāk parīt tradicionālais attiecību modelis, kurš ir tik ierasts mūsu valstī. Kā izskatās ceļa karte laimīgam, pilnvērtīgam ģimenes pārim?

–          Iepazīšanās

–          Konfekšu un puķu periods

–          Kopdzīve

–          Kāzas un ģimenes dzīve

Var būt izņēmumi, bet es vispārinu. Un ziniet, kur ir galvenā problēma? Tas ir šodienas modelis – ceļš uz nekurieni.

Statistiķi daiļrunīgi paziņo, ka tiek šķirtas 60-80% laulību. Citiem vārdiem, no desmit ģimenēm šķiras sešas līdz astoņas.

Lasi arī: Pati precīzākā prognoze: nosauc savu dzimšanas datumu un saņem no mums īpašu un atklātu informāciju par sevi

Es tagad neapspriedīšu to faktu, ka saskaņā ar statistiku vairumā gadījumu šķiršanās iniciatores ir sievietes. Tā ir atsevišķa tēma. Šoreiz es gribu pievērst uzmanību kādam principam, kurš, visticamāk, ir pats svarīgākais. Un skan tas tā: Vīrietis kļūdās ar sievietes izvēli!

 

Ja tu izvēlējies sievieti, kura nav piemērota tieši tev, tad par normālu ģimenes dzīvi nevar būt ne runas. Zemāk uzskaitītās pazīmes noderēs ikvienam vīrietim, kurš grib mierīgu ģimenes dzīvi.

 

Uzskata aizraušanos/hobijus par nieku

Īpaši trakos gadījumos saka, ka hobijs ir tukša laika tērēšana. Vienkāršs piemērs – man ir paziņa, kurš mīl zīmēt. Nē, nevis ar krāsām uz audekla, bet gan speciālā grafikas programmā. Zīmē viduvēji, bet, pēc viņa teiktā, viņam patīk ar to nodarboties un šīs nodarbes laikā “viņš piedzīvo emocionālu pacēlumu”.

It kā nekas, bet viņa draudzene regulāri viņu “zāģē”, sakot, ka viņš nodarbojas ar niekiem. Vīrietis, kurš tērē divas-trīs stundas sava brīvā laika vakaros kaut kādai zīmēšanai, turklāt par to nesaņemot naudu, vispār nav iedomājami!

Zīmēšana ir tikai viens no daudziem piemēriem, tās vietā var būt jebkura cita aizraušanās, sākot ar spēlēšanos ar tankiem, beidzot ar samuraja figūriņu kolekcionēšanu. Ja hobijs netraucē darbam un citām lietām, tad sievietei nav nekādu tiesību kritizēt to, kas tev patīk. Ja tā notiek, tas nozīmē, ka viņa vienkārši nav tā, kurai jābūt tev līdzās.

 

Regulāri salīdzina ar citu vīrieti

Šī pazīme kļuva izplatītāka ar interneta parādīšanos un ar katru dienu tā “pielīp” arvien vairāk sievietēm. Tagad tikai pietiek piesekot kādai neīstai meitenei ar simtiem tūkstošu sekotāju, lai viņu apskaustu par to, ka viņai ir:

–          Puisis ar kosmisku algu.

–          Dārga mašīna, kas uzdāvināta uz astoto martu.

–          Pēdējais iPhone modelis, kuru puisis uzdāvināja uz 321. dienu kopš viņu pazīšanās (tas ir, vienkārši tāpat).

Vēl vairāk, šādas meitenes aktīvi popularizē domu, ka tas ir NORMĀLI, un VISIEM VĪRIEŠIEM ir jāpasniedz šādas dāvanas. Domu sapratāt – vienkāršam strādniekam, kurš strādā rūpnīcā par pāris simtiem eiro, vajag savai dāmai uzdāvināt automašīnu. Brīnišķīga loģika! Aplaudēju kājās stāvot!

Īsāk sakot, sievietes sāk aktīvi skalot smadzenes saviem vīriem, salīdzinot viņus ar citiem. Turklāt salīdzina ne tikai finanšu ziņā, bet arī statusa un ārienes ziņā.

Mana pozīcija ir vienkārša: ja sieviete kaut vai reizi ir sākusi nopietni tevi salīdzināt ar citiem – laiks atvadīties. Mīļotajai sievietei tu vienmēr būsi pats labākais un veiksmīgākais.

 

Vienmēr otrajā vietā

Šis punkts īpaši attiecas uz sievietēm, kurām ir bērns no iepriekšējā vīrieša. Vīrieši, kuri piekrīt veidot attiecības ar šādām sievietēm, nesaprot, ka bērns vienmēr viņai būs pirmajā vietā. Tam viņa veltīs visus spēkus un enerģiju. Vīrietim tiek piešķirta apgādnieka loma, kas ieguldīs savu naudu un resursus svešā cilvēka.

Lasi arī: Kā tagad klājās Darjai – skolniecei, kura dzemdēja 13 gadu vecumā un par kuru visi uzzināja no TV

Ja runā par dāmām bez “dāvanas” no iepriekšējām attiecībām, tad viņām ir savas problēmas. Jūs it kā esat sākuši dzīvot kopā, bet sajūta, ka esat vienkārši dzīvokļa biedri. Viņai vienmēr ir kaut kādas citas lietas – te darbs, te tikšanās ar draugiem, un viņa vienmēr šīs lietas vērtē augstāk par komunikāciju ar tevi. Ja tā notiek regulāri, tad prioritātes ir acīm redzamas.

Paldies par uzmanību! Ja jums ir ko papildināt, tad noteikti rakstiet savas domas komentāros!

COMMENTS

Pievienot komentāru