3 pazīmes pēc kurām var pateikt, ka vīrietim galvā šaudās domas par krāpšanu

Negaidīti zvani no nezināmiem numuriem, slēgtas lapas sociālajos tīklos un paroles sīkrīkos var būt laulības pārkāpuma izpausme. Bet ir arī citas pazīmes, ka jūsu izredzētais “staigā pa kreisi”.

Rakstura maiņa

Ja cilvēks ir spiests kaut ko slēpt, ieskaitot nodevību, mainās viņa raksturs. Viņi kļūst noslēpumaināki. Nerunā par savām jūtām un neatzīst savu mīlestību. Arī neviens ar savu otro pusīti neplāno kopīgas nākotnes plānus.

Vīrieši pārtrauc izrādīt uzmanības pazīmes, viņi mazāk pieskaras savai draudzenei. Ir izņēmumi – daži, gluži pretēji, mēģina vairāk apskaut un noskūpstīt nekā radīt aizdomas, it īpaši, ja tas viņiem iepriekš nebija raksturīgi.

Ja vīrietis pārtrauca jūs saukt sirsnīgos mīļvārdiņos, tā vēl nav tieša nodevības pazīme, bet gan pamats domāt: kaut kas ir mainījies. Iespējams vīrietis ir ko ieplānojis.

Mainīta uzvedība

Cilvēks, kurš krāpj, var apbērt savu dāmu ar dāvanām, justies vainīgs. Viņš sāk slēpt savu telefonu un klēpjdatoru no viņas un šausmīgi dusmojas, kad viņam jautā par iemesliem, kādēļ viņš tā dara.

Daži apzināti provocē strīdus un sāk aktīvi pārmest draudzenei, lai no sevis noņemtu daļu vainas. Daudzi kļūst pārāk greizsirdīgi un apsūdz sievieti krāpšanā. To darot, viņi uzstās, ka viņiem nepieciešama lielāka brīvība un personiskā telpa.

Ārēji mainījies

Īpaši satraucoši vajadzētu būt tam, ka vīrietis lielāku uzmanību pievērš savam izskatam. Viņam kļūst ļoti svarīgi, kā viņš izskatās, kas nozīmē, ka viņa priekšā ir kāda, kurai viņš acīs grib izskatīties labāk.

Lasi vēl: Sieviete kļuva par māti 66 gados. Ārsti ieteica nedzemdēt, bet viņa neklausīja. Ir pagājuši 15 gadi, skaties kā izskatās viņas meita

Viņš var pēkšņi ”iemīlēties” jaunā ēdienā, ar entuziasmu runāt par jaunu ēdienu. Iespējams viņš šo ēdienu jau ir baudījis ar kādu citu sievieti. Nav izslēgts fakts. Paradumi un seksuālās vēlmes var mainīties. Tas viss var liecināt, ka viņš pārņem jaunas draudzenes vaļaspriekus.

Šīs pazīmes ne vienmēr norāda, ka vīrietis krāpj, bet tām vajadzētu brīdināt sievieti un dot viņai vielu pārdomām un iespēju izrunāties ar savu vīrieti, lai novērstu viņā šīs domas.

Avots: oxall

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru