“Biļešu paradīze” paziņo, ka notiek mērķtiecīgs uzbrukums tās mājaslapai

Rīga, 3.marts, LETA. Sestdienas vakarā uzņēmums “Biļešu paradīze” paziņojis, ka notiek mērķtiecīgs uzbrukums tā mājaslapai.

“Biļešu paradīzes” “Facebook” lapā publicēts paziņojums: “Šobrīd ir apgrūtināta lapas darbība – notiek mērķtiecīgs ārējs uzbrukums. Strādājam pie tā, lai to novērstu.”

Aģentūra LETA novēroja, ka piekļuve “Biļešu paradīzes” mājsalapai patlaban ir apgrūtināta, proti, mājaslapā nav iespējams iekļūt no viedierīces, kura nav “izstāvējusi rindu” Dziesmu un deju svētku biļešu iegādei. Savukārt no ierīces, kura jau iepriekš ir sagaidījusi savu kārtu biļešu iegādei virtuālajā rindā, “Biļešu paradīzes” mājaslapa darbojas un to var arī atkārtoti pārlādēt.

“Biļešu paradīze” sola informēt, kad uzņēmuma mājaslapa atsāks darbību.

Kā ziņots, sestdien “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un interneta mājaslapā sākās biļešu tirgošana uz vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Pircēji tika apkalpoti lēni, un arī uz biļetes iegādi internetā nācās gaidīt vairākas stundas, turklāt daudzos gadījumos arī pēc ilgās gaidīšanas kāroto biļeti iegādāties neizdevās.

Tomēr līdz sestdienas vakaram bija pilnībā izpārdotas visas biļetes uz lielāko daļu no svētku pasākumiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru