Vakar slimnīcās nogādāti septiņi cilvēki ar ķermeņa atdzišanu

Rīga, 3.marts, LETA. Vakar Latvijas slimnīcās nogādāti septiņi cilvēki, kuriem konstatēta ķermeņa atdzišana, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Nelaimē nonākušie cilvēki bijuši vecumā no 54 līdz 93 gadiem. Daļā gadījumu nokļūšanu šādā stāvoklī veicinājusi alkohola lietošana, līdz ar to cilvēki nav spējuši adekvāti novērtēt savas spējas un vides apstākļus. Garāmgājēji šos cilvēkus pamanījuši guļam sniegā. Tomēr bijuši arī gadījumi, kad cilvēki pēc pēkšņām veselības problēmām bezpalīdzīgi nokrituši savās mājās.

Piemēram, Latgalē kāds 65 gadus vecs vīrietis pakritis savas mājas pagalmā un sāpju dēļ vairs nav spējis piecelties, savukārt kāda 93 gadus veca sieviete atrasta savās mājās guļam uz grīdas.

Tāpat konstatēti gadījumi, kad cilvēki guvuši apsaldējumus. Latgalē 25 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā mitros apavos ilgstoši uzturējies uz ielas, kā rezultātā guvis abu pēdu apsaldējumus.

Slimnīcās vakar nogādāti arī trīs cilvēki vecumā no 31 līdz 72 gadiem, kuri pakrituši uz slidenām ielām vai ietvēm. Cilvēki guvuši rokas, gūžas un galvas traumas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1289 izsaukumus, no kuriem 185 saistīti ar traumām.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru