Lūk, kas būs ja esat dzimis 2, 11, 20, 29 datumos. Dvēseles skaitļi runā paši par sevi

Visi, kas dzimuši 2., 11., 20. un 29. datumā, ir Mēness ietekmē un viņiem ir Dvēseles skaitlis 2. Un tomēr cits datums ir cits raksturs.

2

Šie cilvēki ir romantiski, izsmalcināti un sentimentāli. Viņi dzīvo emociju pasaulē un visu jūt smalki. Lēna un mainīga rakstura cilvēki. Būdami divējāda rakstura, viņi meklē stabilitāti attiecībās. Viņi zina, kā to veidot.

Elastīgs un sliecas uz kompromisiem. Var būt nepraktiski un lidināties mākoņos. Diplomāti un miera uzturētāji. Introverti. Labi psihologi ar augstu intuīciju. Emocionāli nestabili, viegli nonāk depresīvos stāvokļos, pakļauti nervu traucējumiem.

Ieteikums: nemeklējiet atbalstu partnerī, iemācieties pieņemt lēmumus un paļaujieties uz sevi.

11

Šis datums sevī ietver saules enerģiju. Apveltī cilvēku ar līdera prasmēm, vēlmi būt priekšgalā un pašpietiekamību. Šajā datumā dzimušie ir ļoti spēcīgi. Viņi var būt spītīgi, valdonīgi. Patīk uzņemt galveno pozīciju. Jūtīgi pret kritiku.

Šādiem cilvēkiem attiecības ir svarīgas. Viņi cenšas tās veidot, bet nevar sasniegt harmoniju. Viņi var būt atkarīgi no partnera vai justies vientuļi un ar viņu neapmierināti. Viņi ar prieku rūpējas par citiem.

Padoms: attīstiet sevis un spēju piekāpties mīļotajam cilvēkam.

20

Cilvēks ir jūtīgs un emocionāls. Nosliece uz garastāvokļa maiņām. Sentimentāls. Var ātri palikt dusmīgs. Viņa apziņa ne vienmēr ir skaidra. Šādiem cilvēkiem raksturīga nestabilitāte un mainīgums visā.

Viņi bieži izjūt neapmierinātību ar dzīvi, visu laiku nespēj atrast iemeslu šīm izjūtām. Viņi ir labi klausītāji, saprotoši, spējīgi iejusties cita ādā un līdzcietīgi.

Padomi: iemācieties atpūsties un atbrīvot garīgo spriedzi.

Lasi vēl: 6 pazīmes, ka liecina – kaķis tevi mīl. Un neklausies blēņas, ka pūkainie mājas mīluļi nav spējīgi uz dziļām jūtām!

29

Ļoti labvēlīga skaitļu kombinācija. Runā par sasniegumiem un panākumiem aktivitātēs. Cilvēka stiprās puses ir aktivitāte, spēks un griba. Viņam ir daudz enerģijas. Viņš spēj iejusties cita ādā un aizsargāt savus tuvos. Negatīvā izpausmē impulsivitāte var robežoties ar rupjību un agresiju. Šādu cilvēku emocijas ir asas, sāpīgi ievainojot citus.

Padoms: mierīgi atbrīvojieties no liekās enerģijas un kontrolējiet emocijas.

Avots: news

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru