Raidījuma “Ekstrasensu cīņas” dalībniece atklāj kā var nedēļas laikā piepildīt savu kvēlāko vēlēšanos

Viņa ir apveltīta ar spēcīgām spējām, kas palīdz viņai piepildīt viņas vēlmes un pārvarēt visas dzīves problēmas.

Šodien Jeļena Golunova atklāj un dalās ar dažiem saviem visdziļākajiem noslēpumiem. Lai sapnis piepildītos, jums būs nepieciešama balta svece, papīra lapa un jebkuras krāsas pildspalva.

Uz papīra lapas uzrakstiet savu mērķi. Pēc tam, izmantojot nazi, sadaliet sveci septiņās daļās, ejot apkārt svecei tā, lai līnijas atgādinātu horizontu. Izsaki vēlēšanos un aizdedz sveci. Koncentrējoties uz uzrakstīto vēlēšanos un vērojot sveces liesmu, jūsu vēlme piepildīsies.

Dienā, kad svece izdeg līdz galam, jāsadedzina vēlējuma lapa un jāizpūš pelni pa logu. Vislabāk to darīt vienā un tajā pašā laikā, vai nu no rīta, vai vakarā. Lai ātrāk sasniegtu savu mērķi, rituāla laikā ir jākoncentrējas tikai uz savu vēlmi, neļaujot citām domām novērst jūsu uzmanību.

Lasi vēl: Māte izdzina no mājas savu piecgadīgo meitu, bet, kad ieraudzīja viņu pēc 20 gadiem, ļoti raudāja un nožēloja

Koncentrēties uz gala rezultātu, nevis uztraukties, ka tā sasniegšanai var nepietikt resursu vai iespēju. Savu vēlēšanos un sveču rituālu paturi pie sevis, līdz tiks sasniegts mērķis.

Pagaidām visu, ko zini, paturi pie sevis. Padomājiet par savu vēlmi kā vienu ar jums šajās septiņās dienās. To vajadzētu atcerēties tikai rituāla laikā.

 

COMMENTS

Pievienot komentāru