Policists ierauga bērnu ieslēgtu saules sakarsētā automašīnā, izsit logu, bet tad saprot, ka izdarījis lielu kļūdu

Nereti dzirdēts, ka vecāki atstāj savus bērnus karstās dienās automašīnās un paši dodas uz veikalu. Tas ir ne tikai bezatbildīgi, bet arī bīstami. Ja jūs atstājat savu bērnu karstā automašīnā, viņš var iegūt karstuma dūrienu, zaudēt samaņu vai pat nomirt.

Tas notiek diezgan bieži, tāpēc policija vienmēr ir gatava šādām situācijām un rūpīgi pārbauda, vai karstajās dienās veikalu stāvvietās automašīnās nav atstāti bērni. Viens no šādiem policistiem ir Džeisons Šorts no Kīnas, Ņūhempšīrā. Viņš dežūrēja, kad saņēma zvanu par bērnu, kurš ieslodzīts automašīnā lielveikala Walmart stāvvietā.

Bet policists nekad nebūtu iedomājis, kas notiks tālāk. Džeisons nekavējoties devās uz notikuma vietu. “Es tur ierados pēc iespējas ātrāk,” viņš teica intervijā WMUR. “Es nezinu, cik drīz es ierados, bet ļoti ātri.” Vienā no automašīnām caur logu Džeisons skaidri redzēja mazuļa kājas, kas ietītas segā.

Ārā bija ļoti karsts, un Džeisonam nebija ne mazākās nojausmas, cik ilgi bērns bija atradies mašīnā. Nevilcinādamies viņš izlauzis logu, lai glābtu bērnu.

Džeisons uzmanīgi izvilka viņu no automašīnas, bet, redzot bērnu, viņš domāja, ka viņš jau ir miris. Bērns izskatījās nedzīvs un bija ļoti bāls ar neparastu ādas toni.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru