Policists ierauga bērnu ieslēgtu saules sakarsētā automašīnā, izsit logu, bet tad saprot, ka izdarījis lielu kļūdu

Nereti dzirdēts, ka vecāki atstāj savus bērnus karstās dienās automašīnās un paši dodas uz veikalu. Tas ir ne tikai bezatbildīgi, bet arī bīstami. Ja jūs atstājat savu bērnu karstā automašīnā, viņš var iegūt karstuma dūrienu, zaudēt samaņu vai pat nomirt.

Tas notiek diezgan bieži, tāpēc policija vienmēr ir gatava šādām situācijām un rūpīgi pārbauda, vai karstajās dienās veikalu stāvvietās automašīnās nav atstāti bērni. Viens no šādiem policistiem ir Džeisons Šorts no Kīnas, Ņūhempšīrā. Viņš dežūrēja, kad saņēma zvanu par bērnu, kurš ieslodzīts automašīnā lielveikala Walmart stāvvietā.

Lasi vēl: Ķīnā vecāki aizveda savu nepaklausīgo meitu uz vientuļu salu, lai iemācītu viņai kā uzvesties. Lūk, ar ko tas beidzās!

Bet policists nekad nebūtu iedomājis, kas notiks tālāk. Džeisons nekavējoties devās uz notikuma vietu. “Es tur ierados pēc iespējas ātrāk,” viņš teica intervijā WMUR. “Es nezinu, cik drīz es ierados, bet ļoti ātri.” Vienā no automašīnām caur logu Džeisons skaidri redzēja mazuļa kājas, kas ietītas segā.

Ārā bija ļoti karsts, un Džeisonam nebija ne mazākās nojausmas, cik ilgi bērns bija atradies mašīnā. Nevilcinādamies viņš izlauzis logu, lai glābtu bērnu.

Džeisons uzmanīgi izvilka viņu no automašīnas, bet, redzot bērnu, viņš domāja, ka viņš jau ir miris. Bērns izskatījās nedzīvs un bija ļoti bāls ar neparastu ādas toni.

Cilvēki sapulcējās ap automašīnu, un Džeisons sāka sniegt bērnam pirmo palīdzību. Uz notikuma vietu tika izsaukta ātrā palīdzība. Drīz Džeisons nojauta, ka kaut kas nav kārtībā. Viņš saprata: policists rokās turēja nevis bērnu, bet gan ļoti reālistisku lelli.

Lelles īpašniece Karolīna Seifere atgriezās no veikala. Netālu no automašīnas ar izsisto logu viņa atrada Ainsliju, savu 2000 dolāru vērto lelli, ko ieskāva cilvēku pūlis.

“Mani ļoti samulsināja viss notikušais,” viņa stāstīja WMUR. Pēc Washington Post ziņām, Karolīnai ir apmēram 40 šādu “īstu” plastmasas leļļu, kas viņai palīdz tikt galā ar dēla nāvi. “Jūs neticēsiet tam, ko cilvēki vienkārši nedara, lai pārdzīvotu tuvinieku zaudējumu,” viņa saka.

Džeisons jutās neveikli, kad saprata, ka viņš “izglāba lelles dzīvību”. Bet viņš to nemaz nenožēlo un ļoti priecājas, ka lelles vietā nebija īsts bērns. “Es nevarēju iedomāties, ka tā bija lelle,” viņš stāstīja WMUR. “Es domāju, ka tas bija bērns. Ja tikai es zinātu. ” Ķīnas pilsētas policijas iecirknis iztērēja 300 USD, lai apmainītu sasisto stiklu Karolīnas automašīnā.

Tas nenotiek bieži, bet jebkurā gadījumā galvenais ir tas, ka neviens netika ievainots. Ja jums ir kāda no šādām lellēm, policija iesaka to neatstāt automašīnas salonā, bet gan nēsāt līdzi.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru