Sieviete, kura teju 30 stundas atradās klīniskajā nāvē, pastāstīja par viņpasaules dzīvi un kādas dīvainas ir sajūtas

ASV Arizonas štata iedzīvotāja Tīna Hinesa piedzīvoja pēkšņu sirdsdarbības apstāšanos, pēc kura viņa četras reizes tika atdzīvināta. Viņas brāļameita par šo sirdi plosošo gadījumu ierakstīja sociālās saziņas tīklā “Instagram”.

Pirms ārstu ierašanās vīrs vairākas reizes veica sievai sirds masāžu. Ceļā uz slimnīcu ārsti mēģināja glābt pacienti ar defibrilatoru.

Pati Tīna “Instagramā raksta, ka kopumā viņa atradusies klīniskās nāves stāvoklī 27 minūtes. Daudzi par šādām tēmām runāt izvairās, taču Tīna neslēpj neko un vēlas ar savu pieredzi ieinteresēt citus cilvēkus.

Lasi vēl: Interesanti, bet nav ieteicams mājās turēt naudas koku. Izmest to vienkārši ārā arī nevar

Uzreiz pēc pamošanās sieviete paņēma ar pildspalvu un papīra lapu un uzrakstīja: “Tas pastāv.” Kad radinieki lūdza Tīnu paskaidrot, ko viņa ar to domā, viņa ar asarām acīs parādīja uz debesīm, informēja varonīgās sievietes brāļameita. Radinieki bija šokēti.

Tīna stāsta, ka redzējusi un dzirdējusi visu kas notiek apkārt, taču nevarējusi atgriezties savā ķermenī. Viņu tur it kā kāds neesot laidis, viņš stāsta. Redzējusi spilgtu gaismu, taču vēlāk jau esot atmodusies.

Avots: news-fancy

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru