Sieviete vērsās slimnīcā pēc palīdzības, būdama 10 grūtniecības mēnesī! Ārstus redzētais izbiedēja ne pa jokam!

Pirms pāris dienām Barnaulā, Krievijā, notika kaut kas prātam neaptverams. Kad ārsti sāka pētīt slimnīcā ievesto grūtnieci, neviens no mediķiem nespēja noticēt savām acīm.

Sieviete veselu 41 nedēļu iznēsāja savu meitu ne tur, kur vajadzēja, proti, vēdera dobumā! Kad ārsti saprata, cik patiesībā sarežģīta ir šī anomālija, nekavējoties lika sievieti uz operāciju galda. Katra minūte varēja būt liktenīga!

Interesants ir fakts, ka pasaulē ir uzskaitīti vien pāris desmiti šādu gadījumu. Tieši tādēļ pat vispieredzējušākie ārsti bija neziņā.
Ārsti, veicot šo operāciju, ļoti riskēja, jo lielais asiņu zudums varēja kaitēt ne tikai mātei, bet arī vēl nedzimušajam bērniņam.

Par laimi, topošā māmiņa nokļuva īstu profesionāļu rokās. Speciālisti lieliski tika galā ar radušos situāciju.

Iespējams, ka šīs anomālijas esamība varētu tikt saistīta ar sievietes iedzimtību un anomālijām viņas dzemdē. Visticamākais, ka embrijs sākotnēji piestiprinājies īstajā vietā, bet pēc tam atvienojies, šādi nokļūdams vēdera dobumā.

Mātei ļoti paveicās, ka viņas organisms uzvedās normas robežās. Ja būtu sākusies asiņošana, tā, iespējams, būtu letāla.

Uzzinot, kādas pūles ārstiem nācās ieguldīt bērniņa dzimšanā, sieviete savu meitu nosauca par Veroniku. No grieķu valodas šis vārds nozīmē “tas, kas nes uzvaru”.

Pašlaik nav nekādu draudu ne māmiņas, ne meitiņas veselībai. Meitiņa guļ vienā palātā ar savu māmiņu un aktīvi ēd no krūts.

Lasi vēl: 3 vīriešu vārdu īpašnieki, kas neciena sievietes. Labāk nesaisties ar viņiem, lai aiztaupītu sirdssāpes

Tas ir ļoti raksturīgi daudzām sievietēm, tādēļ arī šī stāsta varone nebija plānojusi vērsties slimnīcā. Jaunā māmiņa maz komunicē ar nepazīstamiem cilvēkiem, nevēlas tikt fotografēta. Viņa stāsta, ka vēlējās, lai dzemdības notiek dabīgā veidā, bez jebkādu svešu cilvēku iesaistīšanās.

Tā kā tā bija sievietes pirmā grūtniecība, viņa neko sliktu nenojauta līdz brīdim, kamēr bija pagājis noteiktais dzemdību laiks, bet pašas dzemdības kā nesākās, tā nesākās. Lai arī kā viņa negribēja, sievietei noteikti nācās doties pie ārsta.

Uzreiz pēc USG veikšanas, sievieti nekavējoties aizsūtīja uz slimnīcu. Ārsti apgalvo: bez mūsdienu medicīnas un ārstu palīdzības sievietes un bērniņa dzīvības būtu ļoti apdraudētas.

Kā redzat, sievietei ļoti paveicās, ka viņa nokļuva īsto cilvēku rokās. Bail iedomāties, kas būtu noticis, ja viņa būtu dzemdējusi tā, kā sākotnēji to plānoja – bez ārstu palīdzības.

COMMENTS

Pievienot komentāru