Vai taisnība, ka precētie atkal tiksies debesīs pēc zemes dzīves. Mācītāji apgalvo, ka pēc nāves viņi atkal būs kopā, tikai šādi

Ir zināms, ka Bībelē teikts, ka pēc zemes dzīves beigām cilvēki vairs nedzīvos ierastajā ritmā. Viņi vairs nevarēs precēties, tomēr viņi tāpat kā eņģeļi turpinās pastāvēt paradīzē.

Priesteri uz šo jautājumu atbild viennozīmīgi. Laulība kā tāda neaprobežojas tikai ar vienu fizisku mijiedarbību starp vīru un sievu. Tas ir kaut kas vairāk, nemateriāls. Tāpēc pat pēc zemes dzīves izbeigšanās viņi joprojām varēs būt kopā.

Tomēr dzīve viņiem nebūs ierasta, ņemot vērā fizisko apvalku zaudēšanu. Viss reducēsies līdz dvēseļu saziņai, kas tikai radīs vēl dziļāku izpratni vienam par otru.

Tomēr cilvēkiem, kuri ilgu laiku dzīvojuši kopā harmonijā un mierā, tas nebūs šķērslis vai pārbaudījums. Viņi lieliski zina, ka kādreizējā aizraušanās izzūd diezgan ātri, pāriet savstarpēja fiziska tieksme vienam pret otru, bet paliek tīra mīlestība, kuras pamatā dvēseliska piesaiste tuvam cilvēkam.

Tiem cilvēkiem, kuri lieliski saprot savu mīļoto cilvēku pat bez vārdiem, kuriem vienkārši ir prieks būt kopā klusumā vienam ar otru, dzīve paradīzē gluži kā Dieva eņģeļiem būs lieliska.

Lasi vēl: Manā mājoklī putekļi nekrājas uz mēbelēm un spoguļiem. Kā tas panākams? Es tos noslauku ar vienkāršu aptiekā nopērkamu līdzekli!

Viņi vairs nepiedzīvos nekādas sāpes un likstas, izzudīs visas zemes problēmas un grūtības, paliks tikai divi cilvēki, kas saistīti viens ar otru ar garīgu mīlestību. Tādējādi viņi turpinās pastāvēt arī turpmāk, būdami harmonijā un mierā viens ar otru.

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru