4 zodiaka zīmes, kurām augustā var izjukt partnerattiecības un pat laulība. Ieklausieties šajā, lai tas nenotiktu!

Astrologi šo zīmju pārstāvjus uzskata par pārāk ”vējainiem” un izvēlīgiem cilvēkiem. Viņi ļoti reti ir ilgi kopā ar savu partneri.

Augusts šiem zvaigznājiem nebūs veiksmīgākais mēnesis attiecību ziņā. Apstākļi attīstīsies tādā veidā, ka viņi varētu sākt domāt par šķiršanos.

Auns

Šī zodiaka zvaigznāja pārstāvjiem patīk ļoti sapņot. Viņiem patīk darīt visu iespējamo, lai piepildītu visas savas vēlmes.

Aunam ir ļoti svarīgi redzēt sev blakus tādus pašus gaišus cilvēkus kā viņi. Šīs zīmes otrā puse pamanīs, ka visu vasaras pēdējo mēnesi viņš būs pārāk nervozs.

Būs daudz konfliktu un domstarpību, kas izraisīs pilnīgu tuvības trūkumu ar partneri. Auns būs gatavs atvadīties no sava partnera, kad viņš pilnībā pārstās pildīt viņa cerības.

Astrologi iesaka piekāpties viens otram. Tas ir vienīgais veids, kā saturēt ģimeni kopā. Auns ir ļoti spītīga zodiaka zīme. Un augustā būs īpaši grūti atrast kopīgu valodu ar viņu.

Dvīņi

Cilvēki, kas dzimuši zem šīs zodiaka zīmes, ļoti bieži precās, jo paši nezina, ko viņi vēlas redzēt sev blakus. Augusta otrajā pusē situācija var kļūt ļoti saspringta.

Dvīņi vienkārši dievina visu, kas notiek pašā attiecību sākumā, un tad otrā puse viņus sāk ievērojami apgrūtināt. Augusts ir pilnīgi nepiemērots jaunu attiecību uzsākšanai.

Lai izvairītos no konfliktsituācijām, zvaigznes katram no partneriem iesaka izvēlēties savu nodarbi un mazāk uzmanības veltīt savas otrās puses trūkumiem.

Dvīņi visu mēnesi būs pārāk uzbudināti. Katru vārdu viņi uztvers naidīgi. Astrologi iesaka šai zīmei beidzot saprast, ka nopietnu attiecību nodibināšanai ir par maz vienkārši dzīvot zem viena jumta.

Jums jāsajūt savs dvēseles biedrs un jāspēj panākt kompromisu. Attiecības ir ļoti smags darbs, un šīs zīmes pārstāvjiem tās ir diezgan sarežģītas.

Strēlnieks

Augustā viņiem var būt garlaicīgi ar savu partneri, un Strēlnieks sāks meklēt jaunus piedzīvojumus. Šiem cilvēkiem parasti romantika ir sveša, kas negatīvi ietekmē viņu personīgo dzīvi. Visu augustu šīs zīmes pārstāvjus ļoti kaitinās viņu dvēseles biedrs.

Strēlnieks pastāvīgi strīdēsies ar partneri, kas drīz var izraisīt šķiršanos. Ja šī zīme vēlas saglābt ģimeni, tad augustā viņam jāpaņem atvaļinājums un jādodas atvaļinājumā kopā ar visiem ģimenes locekļiem.

Lasi vēl: 4 pašas nekaunīgākās zodiaka zīmes. Piesargies, tās var ar tevi manipulēt!

Ūdensvīrs

Šī zodiaka zvaigznāja pārstāvji ir ļoti brīvību mīloši cilvēki. Ir grūti turēt tos vienā vietā un ar vienu cilvēku. Visu augustu Ūdensvīram būs daudz plānu, bet otra pusīte var sākt traucēt ar plānu īstenošanu.

Bet šie cilvēki to ienīst, kad kāds viņiem traucē īstenot savus plānus. Ja Ūdensvīrs augustā vēlas mainīt partneri, tad nekas viņu nevarēs apturēt.

Avots:

yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru