Fotogrāfs iemūžināja degošu atkritumu kaudzi. Bet, kad viņš paskatījās uz attēlu, atklāja kaut ko briesmīgu

Varoņi ir sastopami visur. Nav svarīgi, vai tie ir cilvēki vai izdomāti tēli: būtība nemainās!Ņemsim, piemēram, amerikāņu fotogrāfu Karlosu Pačeko, parastu vīrieti, kuram patīk iemūžināt dažādus objektus. Tas ir viņa hobijs. Viņu sajūsmina, piemēram, ugunskuru  un pat ugunsgrēku fotografēšana. Tajā viņš saskata skaistumu un iespēju, lai paustu savu profesionalitāti.

 

Viņš nesen uzturējās ASV Ziemeļdakotas štata laukos, kur apstājās, lai filmētu degošu atkritumu kaudzi. Filmēšanas laikā viņš dzirdēja kaut kādu vāju skaņu, bet nespēja noteikt tās avotu.

 

Bet, kad Karloss uzmanīgi aplūkoja attēlus caur zariem un krūmājiem, viņš pēkšņi ieraudzīja mazu kaķēnu. Nabaga radījumu bija pilnībā apņēmušas liesmas!

 

Ar piemērotas nūjas palīdzību, viņš spēja izvilkt kaķēnu, kura kažoks bija liesmu apņemts. Bija redzams, ka dzīvnieciņš elpo pēdējiem spēkiem. Izrādījās, ka netālu atradās viņa brālītis un māsiņa. Viņš visus murrātājus ielika kastē un steidzās pie veterinārārsta.

 

“Man bija jādara viss iespējamais, lai izglābtu šos mazos radījumus,” atceras Karloss.

 

Kaķēns bija ļoti sliktā stāvoklī. “Visas četras ķepas bija klātas ar apdeguma pēdām. Otram kaķu bērnam nebija nekādu ievainojumu, taču tas arī bija ļoti cietis, jo saindējies ar oglekļa monoksīdu,” stāsta vīrietis.

 

Trešais kaķēns, vārdā Piro, bija guvis trešās pakāpes apdegumus. Otrajam kaķēnam Mannijam bija radušās elpošanas problēmas.

 

Skaidrs, ka kaķēniem būs nepieciešams vēl kāds laiks, lai pilnībā atveseļotos. Bet pats pārsteidzošākais ir tas, ka Karloss nolēma viņus visus ņemt pie sevis uz mājām.

 

“Mēs kopā esam daudz pārdzīvojuši,” saka Karloss.

Lasi vēl: 130 tonnu smags akmens, kuru var pacelt pat bērns. Patiešām neticami! Kur slēpjas noslēpums?

Neatkarīgi no tā, vai vīrietis galu galā paņems visus kaķēnus pie sevis, pūkainajiem mājas mīluļiem ir jābūt viņam ārkārtīgi pateicīgiem –  galu galā viņš tiem deva otro dzīvi!

 

COMMENTS

Pievienot komentāru