Vīra necienīšanai ir augsta cena.
- Apspriežot savu vīru ar citiem, tu iegūsti daudzus padomus. Piemēram, ka: “viņš tev nav pāris”, vai, ka “tev vajag šķirties”. Šajās diskusijās tu neieklausies nedz sevī, nedz savā sirdī. Tu vienkārši klausi svešiem cilvēkiem.
- Kad tu apspried vīru ar savu māti, tu tādējādi uzturi spēcīgu neredzamu saikni ar viņu, tu arvien paliec bērns. Tu es pret savu vīru, savienojoties ar māti, un tādā veidā tu viņu nodod. Mammai vienmēr ir žēl savu bērnu, un viņa vienmēr izteiks pārmetumus tam, kas dara pāri viņas bērna. Bet ko tas tev dos? Vienīgi to, ka māte pārstās cienīt tavu vīru. Un tad tev nāksies atjaunot viņa autoritāti un statusu tavas mātes acīs.
- Tu dalies ar savu draudzeni cerībā saņemt atbalstu un apstiprinājumu, bet šī informācija ļoti bieži aiziet tālāk pie citiem cilvēkiem. Turklāt citi apspriedīs ne tikai tavu vīru, bet arī tevi pašu. Vai ir vērts to darīt? Vai nav naivi pieņemt, ka draugs klusē kā partizāns?
- Kad tu runā sliktu par vīru, tu domājat, ka esi labāka. Tu audzē savu lepnumu. Kad sieviete slikti runā par savu vīru, viņa pārtrauc neredzamo saiti, kas starp viņiem bijusi un sāk dzīvot atsevišķu dzīvi. Šajā brīdī nav ģimenes. Vīrs sāk dzīvot savu atsevišķu dzīvi. Un tad rodas jautājums, kāpēc attiecības neizdevās un mēs pārvērtāmies par vienkāršiem istabas biedriem?
- Apsūdzot vīru, mēs zemapziņā provocējam viņu uz “sliktu” uzvedību. Mums nemaz nevajag, lai viņš mainītos, jo tad nebūtu neviena, kuru vainot visās problēmas.
- Jebkuras sliktās domās par sevi vīrietis sajūt, viņš saprot, ka vairāk tev nav sapņu vīrietis, ka viņš tev vairāk neko nenozīmē, ka tu esi pārstājusi viņu mīlēt, viņš sāk gulšņāt uz dīvāna un tev atriebties. Un jūs abi atkal nonākat apburtajā lokā.
Ko darīt?
- Ir svarīgi pārstāt ne tikai slikti runāt par vīru, bet arī domāt par viņu slikti. Pat ja mēs neizsakām mūsu domas skaļi, tās joprojām ietekmē realitāti, tāpat kā vārdi. Visa sievietes aktivitāte iekšienē, viņas domās, ir viņas spēks. Pat ja tu pārtrauc sūdzēties par savu vīru, bet turpini domāt par viņu kā zaudētāju, izmaiņas nenotiks, viss paliks tāpat kā tas bija agrāk.
- Atsakies no sapņa par ideālu partneri. Šis sapnis sēž tik dziļi mūsos, ka nav viegli to atmest. Tev jāsāk ar sevi. Tu vari ilgstoši cīnīties par pārmaiņām citos, bet, ja tu nedaudz atlaidīsi šo ideju, tavs garastāvoklis uzlabosies, un pasaule ap tevi sāks mainīties.
- Kad tu pārtrauc runāt par cilvēku sliktu, tu atsakāties no domas viņu mainīt. Tātad tu pieņem viņu tādu, kāds viņš ir. Vīrietis nav plastilīns. Sievietei vajadzētu mainīties. Viņai pašai vajadzētu attīstīt tādas īpašības kā elastīgums un maigums.
- Nekad nepārrunā savu vīru ar draugiem, viņi redz situāciju tikai ar “ tavām acīm”, un tikai no “tavām interesēm”. Viņi nevar redzēt patieso situāciju un sniegt pareizo padomu. Tad kāpēc vispār lūgt padomu?
- Atceries, ka sieviete, kas apspriež vīru ar saviem draugiem, ir bērns. Tā vietā, lai novirzītu sievišķo enerģiju un runā ar viņu, viņa iztērē to savām draudzenēm.
- Ja domām ja vīrietis ir slikts, tam vajadzētu būt signālam, ka tev tavā pašas dzīvē ir kaut kas, ko nevēlies ieraudzīt.
Marija Rakitina norāda: “Viss, ko mēs redzam citā, ir mūsos. To, kas ir mūsos iekšā, mēs redzēsim ārā. Viss, kas raugoties otrā izraisa mūsos kādas sajūtas, patiesībā ir mūsu enerģijā. Pirmais solis uz izmaiņām ieskatīšanās sevī.”
- Sāc izsekot savas domas. Tiklīdz tu sāc slikti domāt par savu vīru, tas nozīmē, ka tev pašai ir slikti. Mēģini atzīmēt šos brīžus un ar gribasspēka palīdzību centies domāt citādāk, uzņemies atbildību par savu dzīvi, nevis centies mainīt citus. Cik veca tu esi? Ir pienācis laiks izaugt.
- Pārstāj būt upuris!
- Iemācies cieņu pret vīru, jo viņš to sajutīs un arī citi sāks viņu cienīt. Sāc apjaust viņa nozīmīgumu, tas dos viņam pārliecību par saviem spēkiem. Viņa panākumi kļūs tikai par laika jautājumu. Kad sieviete redz vīrieša pozitīvās īpašības, tas veido vīrieti labāku, viņam izaug spārni, pie viņa atnāk veiksme un viss izdodas. Tad viņš nekad vienkārši nevāļāsies uz dīvāna.
Lasi vēl: Šī limonāde ārstē depresiju labāk nekā jebkādi antidepresanti
Vīrietis nevar radīt laimi, viņš to var saņemt tikai no sievietes, no viņas mīlestības, cieņas un atzīšanas.
Avots: