“Mums ar meitiņu pienāca klāt skuķēns un pastiepa konču. Tagad pārskrien šermuļi, iedomājoties kā viss varēja beigties!”

Amerikāniete Amanda Kalidija un viņas četrus gadus vecā meitiņa Dženna  iebrauca iepirkties vietējā lielveikalā. Kamēr abas atradās tirdzniecības zālē, pie viņām pietipināja kāda sveša meitene. It kā nekas sevišķs, bet šī šķietami nevainīgā tikšanās bija saistīta ar daudz lielākām briesmām, nekā sākumā varētu šķist.

 

Lūk, kā Amanda aprakstīja notikušo savā sociālā tīkla “Facebook” profilā:

 

“Es domāju, ka man tas ir jāpublicē kā atgādinājums visiem vecākiem. Es biju zemo cenu veikalā “Target”, kad pie manas mazulītes pienāca aptuveni deviņus gadus vecs meitēns. Sākumā es tam nepievērsu īpašu uzmanību. Bet viņa bija tik uzmācīga, ka sāka mani kaitināt. Pateicu nekaunīgajam skuķēnam, ka mana meitiņa nevēlas viņas piedāvāto konfekti un devāmies tālāk”.

 

Meitene kļuva bēdīga. Bet, kad tuvojāmies kasei, viņa atkal pienāca pie mums un šoreiz mēģināja pacienāt Džennu ar košļājamo gumiju. Paskatījos apkārt un nejauši ieraudzīju vīrieti, kurš atradās tirdzniecības zāles otrā galā un ar žestiem deva meitenei signālus.  Pastāstīju par redzēto kasierim un tas piezvanīja veikala vadītājai. Viņu ieraugot, dīvainā meitene un vīrietis skriešus metās prom, ātri iesēdās automašīnā un aiztraucās prom.

 

Pēc notikušā es sapratu, ka viņi nepārprotami gribēja pievilināt Džennu ar kārumiem, lai panāktu, ka viņa kaut ko izdara vai kaut kur dodas kopā ar viņiem. Abi laidās lapās, kad  saprata, ka ir krituši aizdomās.

 

Amanda pat nespēja iedomāties, ka aiz mazās meitenes slēpās lielas briesmas. Tagad viņa brīdina citus vecākus, lai viņi vienmēr cītīgi uzmana savus bērnus, iepērkoties lielās tirdzniecības vietās vai citur, kur pulcējas daudz cilvēku.

 

Domājams, ka uzbāzīgais skuķēns ir vīrieša meita, radiniece vai bērns, kas pats savulaik  nolaupīts un tagad tiek izmantots noziedzīgiem mērķiem, proti, citu bērnu nozagšanā.

 

“Ja es visu būtu sapratusi uzreiz, būtu varējusi paķert meiteni un izglābt no ļaundara nagiem. Bet tajā brīdī es visu uzmanību biju koncentrējusi uz savu mazulīti, jo apjēdzu, ka viņu gribēja nolaupīt!” stāsta sieviete.

 

Veikala vadītāja pastāstīja, ka bērnu nolaupītāji nereti parādās lielos ASV veikalos. Tur ir daudz māmiņu ar bērniem, bieži vien vecāku uzmanību novērš iepirkšanās – viņi var tikai uz pāris minūtēm pazaudēt bērnu no redzesloka, izkrāmējot pirkumus uz slīdošās lentas vai norēķinoties par tiem. Tieši šādos brīžos pielavās ļaunprāši, kuru noziedzīgais rūpals ir cilvēku nolaupīšana un tirdzniecība.

 

Doma, ka viņas mazā meitene varētu būt nolaupīta, Amandai uzdzina pamatīgu šoku. Viņai paveicās, ka viņa pamanīja vīrieti, pirms tas paguva īstenot savu nekrietno plānu. Kopš tā laika sieviete ir kļuvusi vēl uzmanīgāka, dodoties iepirkties ar bērniem.

Lasi vēl: Veselīgi pilnīgs ķermenis. Kāpēc PSRS par skaistām uzskatīja meitenes tikai ar apjomīgu ķermeni

Vēršoties pie citiem vecākiem, viņa aicina – “Lūdzu, esiet uzmanīgi un vienmēr uzmaniet bērnus!”

 

Arī policija brīdina visus lielveikalu apmeklētājus – pēc tiesībsargu datiem, tieši šādās pārpildītās vietās visbiežāk notiek ne tikai naudas maku un auto atslēgu zādzības, bet arī bērnu nolaupīšanas.

COMMENTS

Pievienot komentāru