Policists ierauga bērnu ieslēgtu saules sakarsētā automašīnā, izsit logu, bet tad saprot, ka izdarījis lielu kļūdu

Cilvēki sapulcējās ap automašīnu, un Džeisons sāka sniegt bērnam pirmo palīdzību. Uz notikuma vietu tika izsaukta ātrā palīdzība. Drīz Džeisons nojauta, ka kaut kas nav kārtībā. Viņš saprata: policists rokās turēja nevis bērnu, bet gan ļoti reālistisku lelli.

Lelles īpašniece Karolīna Seifere atgriezās no veikala. Netālu no automašīnas ar izsisto logu viņa atrada Ainsliju, savu 2000 dolāru vērto lelli, ko ieskāva cilvēku pūlis.

“Mani ļoti samulsināja viss notikušais,” viņa stāstīja WMUR. Pēc Washington Post ziņām, Karolīnai ir apmēram 40 šādu “īstu” plastmasas leļļu, kas viņai palīdz tikt galā ar dēla nāvi. “Jūs neticēsiet tam, ko cilvēki vienkārši nedara, lai pārdzīvotu tuvinieku zaudējumu,” viņa saka.

Džeisons jutās neveikli, kad saprata, ka viņš “izglāba lelles dzīvību”. Bet viņš to nemaz nenožēlo un ļoti priecājas, ka lelles vietā nebija īsts bērns. “Es nevarēju iedomāties, ka tā bija lelle,” viņš stāstīja WMUR. “Es domāju, ka tas bija bērns. Ja tikai es zinātu. ” Ķīnas pilsētas policijas iecirknis iztērēja 300 USD, lai apmainītu sasisto stiklu Karolīnas automašīnā.

Lasi vēl: Bezgaumība: 3 zodiaka zīmes, kurām absolūti nav gaumes. Ģērbjās šad tad vienkārši briesmīgi!

Tas nenotiek bieži, bet jebkurā gadījumā galvenais ir tas, ka neviens netika ievainots. Ja jums ir kāda no šādām lellēm, policija iesaka to neatstāt automašīnas salonā, bet gan nēsāt līdzi.

Avots:

scifakt

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru