Šī meitene mīlēja gulēt ar pitonu, bet čūska pēkšņi sāka zaudēt svaru… Uzzinot, kas par lietu, es sašutu!

Visticamāk lielākajā daļā ģimeņu ir iemīļotais mājdzīvnieks, kurš kļūst par daļu no tavas dzīves. Tu sarunājies ar viņu, mīli viņu un visur ņem sev līdzi.

Tu pat neiebilsti, kad viņi guļ ar tevi vienā gultā. Labi, ja tas ir tīrīgs kaķis vai gludspalvains suns, to vēl var saprast. Bet izrādās, ir cilvēki, kuriem patīk kaut kas ļoti īpašs.

Šī sieviete vēlējās palikt anonīma, bet viņas stāsts skan kā nopietns brīdinājums. Lai kā arī tur nebūtu, bet dzīvnieki, kuri savvaļā ir īsti plēsēji, reizēm var sagādāt negaidītus pārsteigumus.

Bet atgriezīsimies pie mūsu pitona: šī sieviete ļoti mīlēja savu čūsku un nēsāja sev līdzi burtiski visur, kur vien gāja. Nemaz nav jārunā par to, ka arī gulēja viņi kopā.
Tomēr drīz vien sieviete pamanīja ko nelāgu – pitons sāka tievēt un vienā jaukā brīdī pilnībā atteicās no ēdiena. Nācās viņiem doties pie veterināra.

Par laimi, veterinārs izrādījās pieredzējis, un, uzzinot, ka sieviete regulāri ņem pitonu gultā, sniedza vienīgo pareizo slēdzienu. Čūska pārstāja ēst, lai… sagatavotos kam lielākam.

Lasi vēl: Aleksandrs Šeps nolēmis pastāstīt kā mēs paši sev piesaistam nabadzību, bet to pat nenojaušam
Atrodoties tik tuvu cilvēkam, pitons sāka fantazēt par to, ka laikam nebūtu slikti apēst tādu garšīgu saimnieci.
Bet, tā kā cilvēka organisms ir diezgan liels, čūska nolēma atbrīvot vietu savā ķermenī. Lūk, kāds bija iemesls tik nopietnai badošanās.


Šai sievietei paveicās, jo, ja laikus nebūtu vērsusies pēc palīdzības, tad pilnībā iespējams, ka viņa būtu kļuvusi par uzkodu savam lolotajam pitonam.

Vainot viņu tajā ir grūti, jo tomēr saimniece viņu savaldzināja. Tāpēc liec aiz auss: ja mājās esi iegādājies čūsku, nevajag ar viņu gulēt kopā! Bet tikmēr padalies šajā rakstā ar draugiem. Lai viņi pārbauda, vai viņu mājas pitons ar nav notievējis!

Avots:

chudesa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru