Šīm sievietēm biežāk dzimst puisīši. Izlasot šo un pārbaudi vai mums ir taisnība

Zīdaiņa dzimumu ietekmē daudzi faktori: sākot ar topošās mātes dabu un beidzot ar ekonomisko situāciju.

Visu laiku sievietes moka jautājums: kā paredzēt punča iemītnieka dzimumu? Vai ir kādi veidi, kā saprast, kurām sievietēm būs meitenes un kas būs dēla māte? Mēs to noskaidrojām kopā ar parapsihologu.

Zinātniskā pieeja

Ir daudz meiteņu un zēnu dzimšanas teoriju. Oficiālā versija iesaka izprast X un Y hromosomas, pievēršot uzmanību ovulācijas laikam. Lai zēns piedzimtu jābūt ar Y hromosomu. Sievietes ķermenī šādas hromosomas nav, tāpēc pastāv viedoklis, ka bērna dzimums ir pilnībā atkarīgs no vīrieša.

Sperma ar Y hromosomu ir ļoti ātra. Viņi dzīvo tikai divas dienas, tādēļ, ja vecāki vēlas zēnu, tad jums jāmēģina mīlēties dienu iepriekš, dienu pēc un ovulācijas dienā. Sperma ar X hromosomu, no kuras atkarīgs meiteņu dzimums, ir izturīgāka, spēj dzīvot sievietes ķermenī līdz piecām dienām un tikai tad to apaugļot.

Raksturs

Cilvēki jau sen ir pamanījuši, ka sievietēm ar spēcīgu un enerģisku raksturu, visticamāk, piedzims zēni. To var izskaidrot ar zinātnes atziņu palīdzību: tā kā apaugļošanās brīdī un vēl kādu laiku pēc tās auglis jūt sieviešu rakstura  klātbūtni, jo uz to iedarbojas mātes hormoni, īpaši estrogēns.

Testosterona ietekmē auglis sāk mainīties: jo vairāk tā ir mātei, jo lielāka ir zēna iespējamība. Klīst arī baumas, ka ja sieviete nav pārliecināta par sevi un attiecībās galvenais ir tikai vīrietis, tad visticamāk viņai būs meita. Taču šīs ir tikai baumas un tas nav apstiprināts fakts.

Lasi vēl: 3 zodiaka zīmes, kurām Visums septembrī lēmis satikt savu otro pusīti. Esi vērīgs, lai mīlestība nepaiet tev garām!

Līdzsvars

No enerģētiskā viedokļa zēna izskats ir saistīts ar neizmantotā siltuma un maiguma rezerves klātbūtni topošajā māmiņā, kas viņai steidzami ”jāpārnes” savam mazulim.

Ja sievietei ir enerģijas deficīts, viņai trūkst maiguma, tad, visticamāk, viņai būs meitene, lai atjaunotu zaudēto līdzsvaru un sniegtu mātei nelielu siltumu, kas viņai acīmredzami pietrūka viņai tiek sniegta meita.

Patiesībā daba ir ļoti kompetenta dāvāt meitenes un zēnus, lai katra māte iegūtu sev vajadzīgo. Ģimenēs, kurās piedzimst zēni, sievietes pievērš lielu uzmanību no vīra puses. Kamēr sievietēm, kurām ir meitenes, ir attiecību problēmas ar vīru, tāpēc viņu mājās ir nepieciešams zināms sieviešu enerģijas līdzsvars.

Avots:

wday

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru