3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem lemta laimīga laulība. Lai arī jums būs konflikti, jūs tik un tā būsiet kopā

Kad divi iemīlējušies cilvēki svin ilgi gaidītās kāzas, viņu acis mirdz no laimes, un nākotne šķiet tik gaiša un laimīga.

Jaunlaulātie no visas sirds grib ticēt, ka viņu ģimeni nevar iznīcināt neviens spēks Visumā. Diemžēl statistika rāda, ka mūsdienās šķiršanās līmenis ir biedējoši augsts.

Izzūd visas cerības un plāni par laimīgu kopīgu nākotni. Dažreiz tas notiek pēc vairākiem gadiem, bet citi pāri izšķiras jau pēc dažiem mēnešiem.

Tāpēc skauģi bieži šķībi skatās uz laimīgām laulībām, pastāvīgi uzdodot jautājumu: kā viņiem tas izdevās? Jo šie cilvēki, tāpat kā citi pāri, ir izgājuši cauri vieniem un tiem pašiem pārbaudījumiem ko citi pāri, taču viņiem irbijis spēks un pacietība palikt kopā.

Ir grūti saprast šādu laulību panākumu cēloņus. Galu galā katram pārim bija savi veidi, kā panākt ideālas attiecības. Astrologi ir mēģinājuši noskaidrot, kāpēc dažiem pāriem izdodas saglabāt ģimenes saites, bet citiem – ne. Viņi secinājuši, ka piederība konkrētai zodiaka zīmei ir ārkārtīgi svarīga ģimenes attiecībām. Vien četras zemāk minētās zodiaka zīmes vairāk par citām ir veiksmīgas ģimenes dzīvē.

Vēzis

Runājot par priekšzīmīgu ģimenes cilvēku, astrologi neapšaubāmi domā Vēzi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ģimene un bērni dzīvē ir paši svarīgākie. Vēža zīmē dzimušie ir ļoti apdomīgi un mierīgi. Vēži agrīnā vecumā reti veido attiecības.

Viņiem ir svarīgi pirms attiecību uzsākšanas labāk iepazīt cilvēku. Viņiem laulības ir pats svarīgākais solis dzīvē, tāpēc viņi rūpīgi izvēlas partneri. Vēžiem nepatīk riskanti piedzīvojumi. Tāpēc viņi dzimtsarakstu nodaļā saka “jā” vien tad, ja ir pilnīgi pārliecināti par saviem vārdiem.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti pieķērušies savam izvēlētajam. Viņi ir gatavi uz jebkādiem kompromisiem, pat kaitējot savām interesēm. Vēži spēj izpildīt jebkuru sava partnera kaprīzi. Īpaši svarīgs moments Vēzim ir kopīgas dzīves sakārtošana. Viņi cenšas māju iekārtot pēc iespējas ērtāk par prieku sev un savai otrajai pusītei. Šādā mīlestības un uzmanības gaisotnē Vēža partnerim diez vai ienāks prātā šķirtiesno dzīvesdrauga.

Zivis

Vēl viens laimīgais luteklis ģimenes dzīvē ir Zivju zīmē dzimušais. Šī Ūdens stihijas zīme pēc dabas ir toleranta un pacietīga. Zivīm ir ielikta vajadzība par kādu rūpēties, tāpēc ģimenē viņi atrod veidu, kā šo vajadzību īstenot. Viņi bieži var kļūt ne tikai par izciliem dzīvesdraugiem, bet par brīnišķīgiem vecākiem.

Zivis spēj nodrošināt laulātajam uzticamu aizmuguri. Viņi vienmēr varēs atrast atbalsta vārdus un patiesi priecāties par partnera panākumiem. Zivis dod priekšroku “būt ēnā”, tāpēc apprecas ar spēcīgākiem un finansiāli turīgākiem cilvēkiem. Zivju laulātais draugs var būt pārliecināts par partnera uzticību. Mājās viņu vienmēr sagaidīs ar smaidu un gardām vakariņām.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru