Sieva uzzināja, ka vīram ir skaista mīļākā. Viņa izdomāja vīram uztaisīt neaizmirstamu dzimšanas dienas pārsteigumu!

Sievai jau kādu laiku bija aizdomas par vīra neuzticība un drīz vien viņa uzzināja, ka vīram ir skaista mīļākā, tāpēc ātri vien saprata, ka vīrs ir jāsoda!

Bija redzams, ka bieži vien viņš aiztiek telefonu, smejās un raksta, nezināju kam! Tas sāka apnikt, tāpēc prasīju, kam viņš raksta, viņš atbldēja, ka savai mātei. Pēc tam viņš sāka kavēt katru vakaru un attaisnojās, ka nācās palikt ilgāk.

Tad es pazvanīju vīra kolēģim, kurš apgalvoja, ka no darba aizgājis jau pirms kāda laika. Kad vīram prasīju, kas notiek un kāpēc melo, viņš sāka smietis un teica, ka esot bijis birojā. Pats pēdējais piliens bija, kad viņš nezināmu iemeslu dēļ izgāja no mājas 23:30 un atnāca mājās pēc 2:00 naktī.

Viņa saprata, ka vīrs viņu krāpj un nolīga reālu detektīvu, kurš viņu izsekoja un sievietei parādīja, kur kā un cikos viņš parasti ar viņu tiekas. Viņa neko neteica un gaidīja, kad pienāks viņa dzimšanas diena, lai varētu atriebties par visiem 1000% par nodevību.

Trakākais bija tas, ka viņa dzimšanas diena bija tikai pēc pāris mēnešiem. Tomēr viņa bija tik pacietīga un vēlējās to izdarīt tieši viņa dzimšanas dienā, lai arī, ko tas prasītu, un tieši tad sekoja saldā atmaksa!P

Pa šo laiku viņa savāca visus pierādījumus no detektīva, kā arī atrada sev jaunu mājvietu, kur pārvāksies tieši viņa dzimšanas dienā. Kad sieva viņam prasīja, kā viņš grasās svinēt, viņš atbildēja, ka vēlēsies svinēt kopā ar saviem darba kolēģiem un tieši tad viņāi prātā ienāca ģeniāla ideja!

Lasi vēl: Izrādās, ka visu mūžu esmu ēdusi gurķus nepareizi. Draudzene pastāstīja unikālu metodi, kas tiem piešķir fantastisku garšu

Pēc vīra pateiktā, viņa nemanāmi pamanīja vienu šampānieša pudeli un divas glāzes! Viņas galvā, kaut kas noklikšķēja! Viņa aizgāja no mājām un uz laiku apmetās pie paziņām, jo mājvietu vēl nebija atradusi, tomēr vīram pateica, ka aizbraukusi no pilsētas savās darīšanās. Tikmēr viņa izplānoja visu pārsteiguma shēmu!

Viņa uzaicināja vīra vecākus, kā arī māsu un dažus viņa draugus, jo pats tos nemaz nebija uzaicinājs. Pateica, ka vēlas sagādāt vīram sagādāt pārsteigumu tāpēc nedrīkst viņam par to teikt. Plāns bija doties uz viņa dzīvokli kopā ar visiem un apsveikt ar pamatīgu torti.

Viņi visi satikās 8:00 no rīta pie mājas. Kopā bija veseli astoņi cilvēki, tomēr tad viņa pateica, ka visiem jāiet iekšā ļoti klusi, lai pārsteigums netiktu izbojāts! Viņi lēnām iegāja iekšā un teicu, lai ejam augšā, jo viņš visticamāk vēl guļ.

Visi lēnām uzkāpa augšā un sieva atvēra durvis! Boooom! Viņš gulēja apskāvis savu mīļāko un paskatījās uz mums ar atplestām acīm. Viņa mātei no rokām izslīdēja torte un tēvs sāka bļaut uz viņu. Sieviete izlikās, ka neko nav zinājusi. Viņa mīļākā meklēja savas biksītes, lai censtos aizbēgt, tomēr viņai tas nesanāca, jo visi stāvēja priekšā durvīm un izbaudīja teātri.

Sieviete beigās izteicās, ka tā ir bijusi viena no viņas labākajām dzimšanas dienas dāvanām, ko jebkad spējusi dāvāt!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru