Ja liktenis dāvā sievietei dēlu, tad šis būtu jaliek aiz auss. Ko Dievs vēlas ar to pateikt

Kad runa ir par pirmo bērniņu, topošās māmiņas vēlas, lai piedzimtu meitiņa, un tēvi, gluži pretēji, sapņo par mantinieka parādīšanos. Pāri pat mēģina plānot mazuļa dzimumu, ievērojot īpašas diētas, rituālus un kalendārā aprēķinot labvēlīgās dienas bērniņa ieņemšanai.

Bet dabu nevar apmānīt. Ne sieviete, ne vīrietis nespēj ietekmēt ģenētiku. Viss notiek tā, kā liktenis izlemj: bieži vien pretēji vecāku vēlmēm. Interesanti, ka līdz ar bērna piedzimšanu vecāki sāk vairāk mīlēt pretējā dzimuma bērnu.

Zemapziņas līmenī sievietes vairāk mīl dēlus, bet viņu pārmērīgā mīlestība un rūpes pārvērš nākamos vīriešus par infantiliem, slinkiem cilvēkiem, kuri nespēj atrauties no mātes svārku stērbeles.

Kopš neatminamiem laikiem sabiedrībā valda uzskats, ka dēla piedzimšana ir vēlamāka nekā meitas nākšana pasaulē. Priekšrokas došana puikām bija diezgan attīstīta daudzās kultūrās.

Valdīja pārliecība, ka zēni nāk pasaulē kā atlīdzība vecākiem, bet meitenes – viņu grēku dēļ. Sieviete, kura nespēja dāvāt laulātajam draugam mantinieku, saņēma pārmetumus no sava vīra ģimenes.

Tika uzskatīts, ka zēni ir dzimtas un tās tradīciju turpinātāji, bet meitenes agrāk vai vēlāk aizbrauks dzīvot pie citiem cilvēkiem, vai arī vēl sliktāk –ģimenei nāksies viņas apgādāt visu mūžu.

Tagad daudzi joprojām vēlas, lai viņiem būtu mantinieki, lai gan pieaugot, meitenes spēj parūpēties par vecākiem ne sliktāk kā zēni.

Ja augstākie spēki dod sievietei dēlu, tie sūta viņai aizsardzību. Protams, stipras sievietes dzemdē dēlus, un tie manto viņu spēcīgo garu.

Meitas piedzimšana ir kompliments sievietei, kas nozīmē, ka viņa ir atdarināšanas vērta. Bērnībā zēni pārmērīgas aktivitātes un zinātkāres dēļ vecākiem sagādā daudz nepatikšanu. Tajā pašā laikā viņus ir vieglāk palaist pieaugušo dzīvē, jo vīrietim no dabas ir dota atbildība un patstāvība.

Lasi vēl: Musulmanietei katru nakti ir šis jādara savam vīram neatkarīgi no tā vai viņa to vēlas vai nē

Jebkurā gadījumā bērnu piedzimšana ir Dieva dāvana. Nav tik svarīgi, kas piedzimst, zēns vai meitene – galvenais, lai mazulis būtu vesels, laimīgs un izaugtu par krietnu cilvēku.

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru